gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cartier Tek Taş Pırlantalar 2012

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cartier yüzük modelleri 2012 tek taş pırlantalar tek taş yüzükler

Evlilik arefesinde ki gelin adayı meleklerimiz için birbirinden şık, göz kamaştırıcı, iç geçirici bir koleksiyonla karşınızdayız :) 1847 yılından itibaren kırmızı kutusu içinde sonsuz aşkın yeminini edenlerin parmaklarını süsleyen Cartier tek taş pırlantalar, 2012 modelleriyle parmağınızın ucunda. Fiyatlar elbette ki ucuz değil. Ancak bir kere alacağım en güzeli olsun diyorsanız, kesinlikle modelleri bir inceleyin diyoruz.. :)

Cartier Tek Taş Pırlantalar 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek Taşlar

Tek Taşlar

tek taslar tektaslar tek taş taşlar tektaşlar
  2. tek tas pırlantalar

tek tas pırlantalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ebru Gündeş'in tek taşı

Ebru Gündeş'in tek taşı

evet şimdilerdede gündemimizde ünlü şarkıcılarımızdan Ebru Gündeş, Günel ve paylaşılamayan sevgili Reza Zarrab üçgenindeyiz........ TEKTAŞ KAVGASI! EBRU GÜNDEŞ'İN KENDİSİNDEN 10 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ REZA ZARRAB, ÜNLÜ ŞARKICIYA 202 BİN 380 LİRALIK BİR TEKTAŞ YÜZÜK HEDİYE ETTİ. Yüzüğün faturası Zarrab Ailesi'ne ait denizcilik şirketine kesilince ortalık karıştı! Azerbaycan'da oturan babası...
  4. Tek Taş Pırlanta

Tek Taş Pırlanta

Takı ile ilgili bölümdeki paylaşımları okudum. Gerçekten çok ilginç yazılar var. Okurken aklıma bir arkadaşımın başından geçen olay geçti. Daha önce internet üzerinden pırlanta satın alanınız oldu mu bilmiyorum, ancak bir arkadaşımın eşi evlilik yıldönümlerinde böyle bir sürpriz yapmış. Kapıyı açıyorsunuz ve kargodan tek taş pırlanta çıkıyor! Üstelik eşiniz size bu hediyeyi kargocu kıyafeti...
  5. 2011 Tek taş (:

2011 Tek taş (:

2011 tek taş tek taş 2011 taşlar Altın renkli olan tektaşlar çok güzel hanımlar hem görünüşü hemde şekli çok güzel. Allah herkese nasip etsin (:

Sayfayı Paylaş