gebe
  1. elaburcum

elaburcum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

çatlatma iğnesinin 9. günü test yapanlar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında elaburcum tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba bende yeni üyeyim. ben 16 ağustosta çatlatma iğnesi oldum 1 tane yumurtalığım vardı o da çatladı. 33. ve 36. saatler ilişkiye girdik. kasıklarımda çok şiddetli olmayan ağrılar oldu ilk günler sonra kesildi. ama dünden beri karnımın altında bi şişkinlik hissediyorum ve birazda ağrı. ara ara beyaz renkte bir akıntım oluyor. bugün iğnemin 9. günü bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı ikinci çizgi silik şekilde bile çıkmadı benimle aynı durumda olup birkaç gün sonrasında testi pozitif çıkan varmı? lütfen cevap verin kızlarrr...

2. Bahar yağmuru

Bahar yağmuru Forum Okuru

Cnm benimde bugün 9. Günüm iğnenin 7. Günü idrar testi yaptım ve ikinci çizgi baya belirgin çıktı ilaçtanda olsa umutlandım

çatlatma iğnesinin 9. günü test yapanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çatlatma iğnesinden sonra üstüne gören varmı

çatlatma iğnesinden sonra üstüne gören varmı

kızlar ben yumurta takibi yaptırdım menegon iğne ve sonrasında çatlatma iğnesi vuruldum iğneden 19 gün sonra regli oldum 2 gün az oldum sonrasında siyah ile kahveye yakın akıntım oldu.bendeki değişiklik iştahım çok açıldı kilo aldım göğüslerimde sızı ve sıkınca süt geliyor unutmadan tedavisiz bir kızım var kızıma kardeş isteyince olmadı dktr gidince pko olduğumu söyledi 2 ay ilaç daha...
  2. çatlatma iğnesini olalı 17 gün oldu evde test yapsam çıkarmı yardımcı olurmusunuz

çatlatma iğnesini olalı 17 gün oldu evde test yapsam çıkarmı yardımcı olurmusunuz

çatlatma iğnesini olalı 17 gün oldu evde test yapsam çıkarmı yardımcı olurmusunuz
  3. Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

Çocuk sahibi olmak isteyenlere bazı durumlarda çeşitli tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Yumurta büyütme tedavisi uygulanan kadınlara yumurta çatlatma iğnesi yapılır. Çatlatma iğnesi ne işe yarar? Tüp Bebek Çatlatma ??nesiKısırlık (infertilite) tedavisi gören hastaların bazılarına uygulanan ilaçlardan birisidir. Yumurta oluşturmak ve yumurtayı (folikülü) büyütmek ilaçlar kullanılır. Bu...
  4. Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta oluşturmak ve yumurtayı (folikülü) büyütmek amacıyla kullanılan ilaçlar farklıdır, bu yazıda kastedilen ilaç büyümüş folikülün çatlaması ve bu sayede yumurtlama sağlanması amacıyla kullanılan ilaçlardır. Bu nedenle yumurta çatlatma iğneleri sadece yumurta büyüdüğünde tek doz olarak uygulanır, yumurta büyütme amacıyla kullanılan ilaçlar ise ardışık günler boyunca (1-2 hafta) her gün...
  5. Çatlatma igne ve test

Çatlatma igne ve test

İgnenin 14.günü 10dk sonra silik cizgi?

Sayfayı Paylaş