gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

çay ve tereyağ lekesi için.....

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Çay lekesi: Çayla lekelenen bir kumaşı temizlemenin en iyi yolu, hiç vakit geçirmeden üzerine kaynar su dökmektir. Yumuşak havlular: Eski havlularınızı yumuşatabilmek için, yıkadıktan sonra bolca mutfak tuzu dökülmüş sıcak suda bir saat bekletin. Havlularınızın ne kadar yumuşadığına inanamayacaksınız.

Tereyağı lekesi: Kaynatılabilen kumaşlardaki tereyağı lekeleri, sabunlu suda kaynatılarak çıkarılır. Eğer leke kağıt üzerindeyse, biraz ıslatıp üzerine un serperek kurumaya bırakmak lazımdır. Daha sonra fırçayla temizlenir.

çay ve tereyağ lekesi için..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tereyağı lekesi

Tereyağı lekesi

Kumaşlardaki tereyağı lekeleri, sabunlu suda kaynatılarak çıkarılır. Eğer leke kağıt üzerindeyse, biraz ıslatıp üzerine un serperek kurumaya bırakmak lazımdır. Daha sonra fırçayla temizlenir.
  2. Çay lekesi

Çay lekesi

Çayla lekelenen bir kumaşı temizlemenin en iyi yolu, hiç vakit geçirmeden üzerine kaynar su dökmektir. Bazı kaynaklar limon kolonyasının da çay lekesini çıkarmada yararlı olacağını kaydediyor. Hemen temizlenmeyen bal lekelerini çıkarmak da zordur. Ama leke olur olmaz hemen ılık suyla yıkanır ve durulanırsa lekeden eser kalmaz.
  3. koltuğumdaki çay lekesi yardım :(

koltuğumdaki çay lekesi yardım :(

Koltuklarım açık renk ve sevgili komşum dün koltuğuma çay damlattı. Birşey diyemedim ama içim de gitti.Koltuğumdaki çay lekesini nasıl geçirebilirim yardım edin :(
  4. Halı ve Koltukta ki Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

Halı ve Koltukta ki Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

halıdaki çay lekesi nasıl çıkar, koltuktaki çay lekesi nasıl çıkar, koltuktaki çay lekesi nasıl temizlenir, çay lekesi nasıl çıkar Hemen hemen herkesin başına gelen halı ve koltuklarda ki çay lekesi özellikle biz bayanlar için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Halı ve koltuğa dökülen çay lekesini çıkarmanın pratik ve etkili yollarını merak edenler için sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş