gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

CC krem nedir?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; cc krem hakkında bilgi vermektedir
    Kozmetik dünyası ard arda çıkardıkları yeni ürünlerle beğeni toplamaya devam ediyorlar. Kadınların güzelleşebilmek adına kozmetik ürünlerine yönelimlerindeki ciddi artışlar firmaları farklı arayışlara soktu. Güzelliğini korumak isteyen kadınlar için önce BB krem çıktı buna rakip olarakta CC krem üretildi. Siz bakımlı meleklerimiz için işte CC kremin özellikleri:

BB kremin geliştirilmiş ve etkisi arttırılmış hali olan bu kremin en ayırt edici özelliği daha hafif olması! Hafif olmasının getirdiği en mükemmel sonuç ise yağlı ciltlerin de rahatlıkla kullanabilmesi.

CC krem daha geniş bir renk skalası sunarak ten renginize en uyumlu kremi seçmenize olanak tanıyor.

Cildinizi UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma konusunda çok daha etkili olan bu kremler, teninize de oldukça pürüzsüz bir görüm sağlıyor.

Güneş lekelerini kapatıcı özelliğinin yanı sıra, lekeleri tedavi etmeye de yardımcı oluyor.

İçeriğindeki C vitamini sayesinde cildiniz çok daha canlı görünüyor ve ürün, yaşlanma etkilerini geciktirme konusunda da BB kremlerden çok daha etkili.

Şimdilik yalnızca Uzakdoğu ve İngilterede satışa sunulan ve yakında Türkiye'ye gelmesi beklenen CC krem, Olay, Missha, Rachel K ve Chanel tarafından üretiliyor.

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Artık kremlenme zamanımız geldi diye düşünüyorum:D:Dyaş itibariyle..Nedense bu günlerde krem konusuna pek merak sardım.Diğer markaları bilmem ama Chanel krem üretiyorsa en iyisidir derim:) Emeğine sağlık meleğim

BeyazMelek bunu beğendi.
  3. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bu takıntı ben de başladı sanıyordum :D:D Neutrogena kremlerinden aldım kırışmadan önlemek lazım :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
CC krem nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah'ın (CC) Sıfatları Nelerdir?

Allah'ın (CC) Sıfatları Nelerdir?

Allahın sıfatları nelerdir kaça ayrılır zati sıfatlar subuti sıfatlar anlamları açıklamaları ile ilgili bilgiler burada melekler Yüce Allah'ın sifatları geçmişten geleceğe her zaman varolmuş ve sonsuza kadar varolacak sıfatlardır melekler :) Bu sıfatları insanlara yakıştırılan sıfatlardan çok çok ayrı tutmak lazımdır,kıyaslanamaz.Bizler Allah-ü Teala'nın mahiyetini ve zatını kavrayamadığımız...
  2. Email CC nedir

Email CC nedir

Email CC nedir? Arkadaşlar merhaba iyi günler olsun size diyor ve direkman sorumu soruyorum Email CC nedir
  3. Emla krem nedir?Emla krem nerelerde kullanılır?

Emla krem nedir?Emla krem nerelerde kullanılır?

bu konu;emla krem nedir,emla krem zararlımıdır hakkında bilgiler vermektedir Emla kremi bilmeyen hatun yoktur diye düşünüyorum.Özelliklede lazer epilasyona giden bayanlar bu kremi çok iyi bilir.Emla krem anlayacağınız dilden söylemek gerekirse,lokal anesteziktir.Sürülen bölgeyi uyuşturarak acı hissini ortadan kaldırıyor.. Rahmetli dayıcım böbrek hastasıydı ve diyalize gitmeden önce bu kremi...
  4. Artık CC Kremler Yeni Trend! CC Krem Nedir?

Artık CC Kremler Yeni Trend! CC Krem Nedir?

cc krem, cc krem nedir, cc krem hakkında Sevgili melekler, bir süredir cildi nemlendiren ve koruyan, yaşlılık etkilerini geciktiren doğal fondöten görevi gören BB kremler revaçta. Avrupa ülkelerinden bizim ülkemize gelen ve adını duyuran mucizevi BB kremler yerini Kore menşeili CC kremlere bırakmaya hazırlanıyor! Japonlar tarafından formüle edilen ve Koreliler tarafından geliştirilen CC...
  5. CC krem nedir?

CC krem nedir?

CC krem de adını son yıllarda duymaya başladığımız bir güzellik ürünüdür. Bu yazıyı sizlerle paylaşmamızdaki amaç CC kremi biraz daha yakından tanıtmak. Çünkü ürün hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi oldukça daha doğru kararlar verebilirsiniz. Parfümeriye gidince uzmanların da desteğiyle size en uygun olacak ürünü seçebilirsiniz. CC’nin açılımı genellikle “color correcting” olarak...

Sayfayı Paylaş