gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Cem Adrian Konseri ( 10 Haziran)

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

cem adrian Yer: Beyoğlu Hayal Kahvesi Tarihler: 10.06.2009~10.06.2009
    22:30
    Telefon: 0212 244 25 58 - Beyoğlu Hayal Kahvesi
    Adres: İstiklal Cad. Büyük Parmak Kapı Sok. Afrika Han No:19 Beyoğlu
    Bilet Ücreti: 34,50 TL
    Nereden Alırım: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00, Biletix Satış Noktaları,
    www.biletix.com ve Beyoğlu Hayal Kahvesi

CEM ADRIAN "EMİR" ALBÜMÜNÜN İLK AKUSTİK KONSERİYLE BİR YIL ARANIN ARDINDAN HAYAL KAHVESİ SAHNESİNDE!
    Cem Adrian`ın uzun bir çalışmanın ardından Ocak ayında dinleyenleriyle buluşan dördüncü albümü "EMİR" gerek video klipleri gerekse benzersiz sound`uyla müzik eleştirmenleri ve dinleyenlerinden tam not aldı. Boğaziçi Üniversitesi tarafından dört dalda aday gösterilen albüm "En iyi albüm" ve "En iyi düet" dallarında ödüle layık görüldü. Albümün elektronik rock konseptindeki konserleri devam ederken, ilk akustik konseri için geri sayım başladı...
    Beyoğlu Hayal Kahvesi`nde gerçekleşecek bu büyülü gecede sanatçıya; Gitarda Barkın Sertkaya, Viyolada Anıl Karaoğlu eşlik edecek...
    www.hayalkahvesibeyoglu.com
    - 18 yaş sınırı vardır.

Cem Adrian Konseri ( 10 Haziran) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Yağmur

Cem Adrian Yağmur

korkmuyorum artık senden gece korkmuyorum hiç karanlık üzerime gel istersen sar beni ben kaçıp gitmem korkmuyorum artık senden yalnızlık korkmuyorum hiç korkmuyorum yüreğime vur vur istersen kalmadı hiç kaçıp gitmem sokaklarda yanımda dolaşan yağmur geceleri başucumda duran yağmur avucumda ellerin yerine yağmur vur yüzüme vur yüzüme...
  2. Cem Adrian Kar

Cem Adrian Kar

bu mevsim gelip geçici bu yağan kar.. yağan kar.. biliyorum ki gelecek yine ilkbahar... ilkbahar... açacak binbir renk bir çiçek gökyüzü ve beyaz bulutlar geçecek üstümden saçlarımda esecek ılık rüzgarlar ama sen... sen kalacak! kalacaksın içimde.. ama sen.. sen açacak! açacaksın içimde hep ! la lala lala lala laaaa la lala lala la laaaaaa işte bu...
  3. İzmir, Cem adrian geliyor..

İzmir, Cem adrian geliyor..

Cem adriann... Tarih : 30.04.2011 Cumartesi Saat : 21:30 Mekan : Zeus Bar Adres : Gazi Kadınlar Sok. 1453 Sok No: 23 ALSANCAK / İzmir Biletler ; Biletix : 34 TL - Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. - Belirtilen saat kapı açılış saatidir. - Etkinlik düzeni ayaktadır.
  4. Sıla ve G.E.C.E 10 Haziran İzmir Konseri

Sıla ve G.E.C.E 10 Haziran İzmir Konseri

sıla konseri 10 haziran 10 haziran sıla konseri sıla, g.e.c.e., izmir konseri, 10 haziran 2011, fiyatlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, 10 Haziran'da İzmir'de Sıla ve G.E.C.E.' nin birlikte verecekleri konserin ayrıntıları şöyle; Yer :İzmir Arena - 1649 Sok. No:107 - Turan - Bayraklı / İzmir Tarih: 10 Haziran 2011 Cuma 22:00 Fiyat : Ayakta: 40,00 TL
  5. Bülent Ortaçgil 10 Haziran İstanbul Konseri

Bülent Ortaçgil 10 Haziran İstanbul Konseri

bülent ortaçgil 10 haziran bülent ortaçgil, 10 haziran 2011, istanbul konseri, yeri ve zamanı, fiyatlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bülent Ortaçgil'in 10 Haziran'da İstanbul'da vereceği konserin ayrıntıları şöyle; Yer :Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi - Taşkışla Cad. - Harbiye / İstanbul Tarih: 10 Haziran 2011 Cuma 22:30 Fiyat : 1. Kategori -...

Sayfayı Paylaş