gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Köksal - Haset

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İçinden sahte yüzler geçen Girdaplar arasında Haksızca bize değer biçen
    Hasetin ortasında!

Yok başka hedefi
    Saldırmaktan!
    Yok başka emeli
    Oturmaktan!

Yok düşmanın adı
    Korkaklar!

Biz burdayız...
    Sonsuza kadar hep kalacağız
    Çünkü yaptığımız işlerin
    Hep arkasındayız!

Başaramadığın işlerin
    Suçunu bizde bulma
    Bilinçsiz yalan söyledin
    Baştan sona tek bir saçma

Yok başka hedefin
    Tartışmaktan!
    Yok başka bir emelin
    Kaşınmaktan!

Yok düşmanın adı
    Korkaklar!

Biz burdayız...
    Çünkü yaptığımız işlerin
    Hep arkasındayız!
    Taşıyacağız
    İnandığımız uğruna
    Hep savaşacağız
    Savaşacağız!

Anlamadığın konuda
    Boş yere konuşma
    Önce yüzümüze gülüp
    Arkamızdan sataşma!

Yok başka hedefin
    Tartışmaktan!
    Yok başka bir emelin
    Kaşınmaktan!

Yok düşmanın adı
    Korkaklar!

Biz burdayız...
    Çünkü yaptığımız işlerin
    Hep arkasındayız!

Cem Köksal - Haset konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Köksal - Veda

Cem Köksal - Veda

Bir savaş çıkmış Şövalye hazır yola Prenses çok üzgün Duruyor ayakta... Güzel bi akşamüstü Bu son veda Ufukta güldü yüzü Ama son defa... Derken bir haberci Yorgun atıyla Elinde bir tek kağıt Prenses huzurunda... Tek yaprak yere düştü Bu son veda Güzel prenses hayata küstü Aşka elveda... Güzel bir akşamüstü Son veda Ufukta güldü yüzü Ama son defa... Tek yaprak yere düştü Bu son veda Güzel...
  2. Cem Köksal - Uyanış

Cem Köksal - Uyanış

Karlar altında Gizli bir dünya saklı Üşüyen ruhlar Gökyüzüne yasaklı Neden ölür Aydınlık son bu karanlığa Üzerinde kuru dallar,yaş topraklar. Günle bir tanışan Kendinle barışır! Sağlam bu topraklar Sessiz,beyaz ormanlar Yollar uyur uzaklarda Ağır ağır günle doğar! Karanlık basınca Beyazlar mavi oldu Hayat veren kaçınca Umutlar...
  3. Cem Köksal - Masal

Cem Köksal - Masal

Gözlerim dört duvar arasında Sonsuzu arar oldu Gerçekler,düşler savaşında Aklıma karşı durdu! Yollar ayrı ayrı Uzaklarda bir yerlerde Derin sularda kayboldu Ağlarım yalanlara İki yüzlü tanrılara Yansıdım oyunlara Ne kaldı??? Kurallar yalın,kolay Onlara uymaktan zor Düşenler günü sorar Aslında durmaktan kork! Yıllar ayrı ayrı Uzaklarda bir yerlerde Eşsiz bir mavi kalmadı Ağlarım yalanlara...
  4. Cem Köksal - Kalbim Bombos

Cem Köksal - Kalbim Bombos

bir gergin tatsiz an yüzünden yıktık yıllarca ördügümüz duvarı çok çabuk geçti sanki zaman hiç görme şansim olmadi bir tuz tanesiyle eşitmis aşki bulma sansi sonsuzluga bedel anilari bende sakli geçer gider sanmistim hiç durmadan öylece kalbim bombos birak askini oraya son bir defa kalbim bombos sen saril boynuma ben hiç bakmasam da derin mavi bir yaz gecesinde buldum kendimi yapayalniz...
  5. Cem Köksal - Kaçış

Cem Köksal - Kaçış

Duydum ki uzakta Huzur var orda Kafes aklıma hükmedecek Karanlık bir gelecek,uzak rüya... Ben de isterdim Basit düşünüp dertsiz olmak Ben de isterdim Buradan kaçmak! Bu yol çok kayalık Sonu çok karanlık Engel aşmakla bitmeyecek Ruhum daralıp,kaybolacak... Ben de isterdim Basit düşünüp dertsiz olmak Ben de isterdim Buradan kaçmak!

Sayfayı Paylaş