gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlunun birlikte fotoğrafları var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Cem yılmaz kendinden baya büyük bir kişi ile birlikte adı yaprak özdemiroğlu zaten bililyorsunuzda bu ikilinin birlikte çekilmiş fotoğrafları var mı??

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan İşte İlk Görüntüleri adlı konumuzda sorunuzun cevabını ve fazlasını bulabilirsiniz. :)

Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlunun birlikte fotoğrafları var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem yılmaz:'tedaviye ihtiyacım var

Cem yılmaz:'tedaviye ihtiyacım var

CEM YILMAZ, “TATİL NEDİR” BİLMEMEKTEN DERT YANDI.. “AROG”un ardından daha sakin bir döneme giren Cem Yılmaz, yine de enerjisinden pek bir şey kaybetmiş değil. Gelecek sene sahneye çıkmayı planlıyor, kafasında yeni bir senaryo var. Bir de tatile çıkabilse ‘her şey çok güzel olacak’. Yılmaz, hakkında merak edilenleri bir dergiye anlattı.. Filmlerinizi izlerken güler...
  2. Cem Yılmaz Var mısın Yok musun da izleyenleri kırdı geçirdi

Cem Yılmaz Var mısın Yok musun da izleyenleri kırdı geçirdi

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 'Var mısın Yok musun?'a konuk olan Cem Yılmaz, her zamanki gibi izleyenleri kahkahaya boğdu. Cem Yılmaz'ın programın başında, 'Banka hesabıma para yatınca, ben de geldim' diyerek Acun'un programa çıkardığı ünlülere para verdiğini ima etmesi üzerine, Acun Ilıcalı, 'İnsanlar da gerçek sanacak. Herhangi bir ödeme söz konusu değil' ifadelerini kullandı....
  3. Yaprak Özdemiroğlu Kimdir Resimleri Biyografisi ( Cem Yılmazın Sevgilisi )

Yaprak Özdemiroğlu Kimdir Resimleri Biyografisi ( Cem Yılmazın Sevgilisi )

Yaprak Özdemiroğlu kimdir hayatı resimleri fotoğrafları biyografisi hakkında bilgiler... Daha önceden yüzünü bile gördüğümü hatırlamıyorum Yaprak Özdemiroğlu'nun yani tanımıyordum Taki, Cem Yılmazın Sevgilisi Kim konusunda işleyene kadar. Sizler için araştırdık meleklerim. Bakalım Yaprak Özdemiroğlu kimmiş ? Unutmadan Yaşını merak edenler için 48 yaşında bir kadın olduğunu söylemeden...
  4. Atalay demirci mi? Cem yılmaz mı?

Atalay demirci mi? Cem yılmaz mı?

Türkiye'de Stand-up gösteri dalında ne zaman popüler bir isim öne çıksa hemen Cem Yılmaz'la karşılaştırılır ve onun tahtının varisi olduğu iddiası ortaya atılır. Bu gelenek bozulmadı, haber siteleri ve Sosyal medya yorumlarında Atalay Demirci'nin Cem Yılmaz'ın tahtını sallayacağı iddia edildi. Atalay Demirci 'nin Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışma programının finalinde yaptığı gösteri...
  5. Cem Yılmaz ve Oğlu Kemal'in Fotoğrafı!

Cem Yılmaz ve Oğlu Kemal'in Fotoğrafı!

cem yılmazın oğlu kemal, cem yılmaz, cem yılmaz oğlu kemal Sevgili melekler, ünlü komedyen Cem Yılmaz oğlu Kemal ile çekindiği bir fotoğrafı instagram hesabından paylaştı. Medyada büyük ilgi çeken bu fotoğrafın altına twitter'da en çok takip edilen kişi olma unvanını elinde bulunduran Cem Yılmaz şu notu düştü; 'Film yazarken Kemal'ciğimden yardım alırım... 2014'

Sayfayı Paylaş