Çenesi uzun olanlar için nasıl saç modelleri yakışır?

• Konbuyu başlatan İlydaalen
  • Başlangıç tarihi
İ

İlydaalen

Forum Okuru
Çenesi uzun olanlar için nasıl saç modelleri yakışır?

Çenesi uzun olanlar için saç modelleri melek kadınlar kulübü çenesi uzun olanlar için saç modelleri forumda.​

Arkadaşlar yüz tipim uzun benim çenem de uzun saç modelleri konusundan anlayan arkadaslara sormak istiyorum. Benim gibi çenesi uzun olanlar için saç modelleri örnekleri var mı? Nasıl saç modelleri tercih etmeliyim? Esasen uzun modeller seviyorum ama kısa model örnekleri önerileri de alabilirim arkadaşlar. Çenesi uzun olanlar için saç modelleri gelsin bakalım.

Merhabalar
Yüz tipinize göre saç kesimi görünümü daha havali hale getirecektir. Bazen görüyorum da yüz tipine hiç uymayan bir saç modeli yaptırmış çok abes duruyor gerçekten. Çenesi uzun olanlar muhtemelen uzun yüz tipine sahiptir diye düşünerek bu yüz tipine sahip insanlar özellikle yüzlerinin daha geniş görünmesini sağlamak için dalgalı saç modellerini tercih edebilirler uzun saçlar dan ziyade daha çok geniş saç modellerini tercih etmelisiniz. Daha hacimli saç modelleri yüzünüzün daha geniş görünmesini sağlayarak hoş görünüm sağlayacaktır. Bakın aşağıda birkaç örnek sunmak istiyorum sizlere.

images (4).jpeg

images (5).jpeg

images (7).jpeg

Bakın bu saç modelleri ve çenesi uzun yüz tipleri ile uyumları sizlere fikir verebilir. Dediğim gibi çene uzun ve yüz tipiniz de uzun ise geniş saç modelleri tercih etmelisiniz. Aşağıdaki linkte de çok hoş saç modelleri yer almakta dilerseniz "orta uzunlukta saç kesim modelleri" konumuzu inceleyebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri