gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yuvarlak yüze saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yuvarlak yüz için saç kesimi yuvarlak yüzler için saç modelleri

Benim gibi yuvarlak bir yüz hatlarına sahip olan Melek'lerimiz ve saç modelini değiştirmek isteyen üyelerimiz için, yuvarlak yüze yakışan saç modelleri önerilerinde bulunuyorum bu sayfamızda arkadaşlarım :)

Asimetrik Kesim

Yuvarlak yüz, uzunlu kısalı bir saç modeli ile harika görünebilir. Bir de yan tarafa doğru sabitlenmiş kahkülünüz varsa görünümünüz tamam demektir :) Bu tarz bir saç modeli yüzünüzü daha ince gösterebilir. Kahkülü saç kremi ile sabitlemeyi unutmayın.

Önden Uzun Arkadan Kısa Model

Çenenizin biraz altında biten bir saç modeli de yuvarlak yüzlere yakışır. Önden uzun, ense tarafına doğru kısalan bir model olmalı. Bu model yüz hatlarınızı dengeler. Saçınızın üst ve arka kısmına hacim kazandıran sprey sıkın ama yan taraflara uygulamayın. Çünkü bu yüzünüzü geniş gösterir.

Pixie Saç Modeli

Pixie diye tabir edilen kısa saç modeli, yuvarlak yüz tipine sahip olanların elmacık kemiklerini ve gözlerini vurgulamaya yardımcı olur.

At Kuyruğu

Eğer uzun bir saçınız varsa, yuvarlak yüzler için en etkili ve kestirme yol at kuyruğu modelidir.

Yuvarlak yüze saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüzünüzün şekline göre saç modeli!

yüzünüzün şekline göre saç modeli!

kafa şekline göre saç modelleri kafa yapısına göre saç modelleri kafaya modeli yuvarlak uzun suratlar için Bunun için önce yüz şekillerini bilmeliyiz. Yedi çeşit yüz şekli vardır. Bir yüzü oluşturan yedi şekil aşağıdaki gibidir. Saçımızı kestirmeye karar vermeden önce ne istediğimize karar vermeliyiz. Saçımız mı ön planda olsun ,yoksa yüzümüz mü? İşte yüz şekillerine göre ideal saç...
  2. Yüz şeklinize göre saç modelleri

Yüz şeklinize göre saç modelleri

yuvarlak yüze giden saç modelleri uzun yüze giden saç modelleri yuvarlak yüzlüler için küçük yüzlüler için küçük yüzler Yüz şeklinize göre saç modelleriHavalar ısındıkça uzun saçlar daha fazla sorun olmaya başladı. Terlersiniz, ensenize yapışır, toplamak isterseniz şekil veremezsiniz. Ve sonunda onları kes Havalar ısındıkça uzun saçlar daha fazla sorun olmaya başladı. Terlersiniz, ensenize...
  3. Yuvarlak yüzlere allık uygulaması

Yuvarlak yüzlere allık uygulaması

Benim yüzüm de yuvarlak ve bu işe yarıcak gibi ben de denicem inşallah bayanlar.....:dil: Yuvarlak bir yüze sahipseniz,büyük ihtimalle makyajdan en büyük beklentiniz yüzünüzün olduğundan daha ince görünmesini sağlamaktır. Makyaj sırasında gölgeler yaratarak yüz şeklinizi olduğundan daha ince göstermek, olmadığını sandığınız elmacık kemiklerinizi belirginleştirmek elinizde, ama...
  4. Yuvarlak yüzler için hangi saç biçimi uygun olur?

Yuvarlak yüzler için hangi saç biçimi uygun olur?

Yuvarlak yüzler için hangi saç biçimi uygun olur? benim yüzüm yuvarlak ve saç modelimi değiştirecem sizce benim yüzüme ne model saç gider
  5. Yüzünüz yuvarlak mı?

Yüzünüz yuvarlak mı?

yuvarlak yüzlüler için yuvarlak yüz hatları için Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda benim gibi yuvarlak yüzlü olan tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, yuvarlak yüzlere öneriler sunuyor ve tüm yüzü yuvarlak olan hanımları bu sayfamıza davet ediyoruz. Birçok kadın yuvarlak yüzlü ve bu onların şişman oldukları anlamına gelmiyor. Sadece yüzlerindeki kemik yapısından kaynaklanan...

Sayfayı Paylaş