gebe
  1. gelinish

gelinish Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cengiz Abazoğlu'ndan Gelinliğimsi Elbiseler

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında gelinish tarafından paylaşıldı.

Gelinish isimli bir blog'um var. Buraya her gün yepyeni gelinlikler ve düğün konseptleri ekliyorum. En son girdiklerimden biri: Cengiz Abazoğlu 25 Nisan'da CA Deluxe isimli bir marka için hazırladığı koleksiyonunu sergiledi. Hamileliğinden 45 gün sonra Çağla Şikel'i podyuma çıkaran tasarımcı bu sefer de iki çocuk annesi Ebru Şallı boy gösterdi. İşin maganizel boyutunun yanısıra, yine çok güzel parçalar var. Ben özellikle, gelinlik olarak kullanılabilecek pastel tonlardan seçimler yaptım.

Buraya tıklayıp Facebook'ta sayfayı beğenirseniz hergün takip etmiş olursunuz:)

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bazı modeller şık ama düğünümde ben giymem şahsen emeğine sağlık canım

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    vücudu olan taşıyo :)

4. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok şıklarmışş :) bayıldıım ben,paylaşım için teşekkürler :)

5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    ben bunlari dügünde giymem. : ))

6. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    düğünümde giymem ama birinin düğününde giyerim abiye diye hahaha

7. gelinish

gelinish Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de kendi düğünümde daha kabarık etekli modelleri tercih ederim. sonucta bu tip elbiseleri her zaman giyebilirim. Ama o gelinliği giymem için bi daha imkan olur mu bilmem:)

Cengiz Abazoğlu'ndan Gelinliğimsi Elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Aytmatov

Cengiz Aytmatov

HAYATI VE ESERLERİ Cengiz Törekuloviç Aytmatov 12 Aralık 1928 tarihinde Kuzeybatı Kırgızistan'da Şeker adlı bir köyde doğdu.Babası Törekul Aytmatov at yetiştiricisiydi. Kırgızistan'a,dağlık yörelere Ekim devrimi daha yeni ulaşıyordu. Yazarın çocukluk yılları sistemin yeni yeni yerleşmeye başladığı yıllararastlar.Geçmişe bağlı yaşlı neslin yanında yeni düzene ayak uydurmuş genç kuşak da...
  2. Cengiz TOPEL

Cengiz TOPEL

CENGIZ TOPEL TRABZONLU TUTUN EKSPERI HAKKI BEY'IN OGLU'DUR. BABASI'NIN GOREVLI OLDUGU IZMIT'TE 2 EYLUL 1934 TARIHINDE DOGDU. ANNESI MEBUSE HANIM'DIR . AILE'DE DORT KARDESIN UCUNCUSUDUR. ILK OKULA BANDIRMA II. ILKOKUL'UNDA BASLADI , BABASI'NIN GONEN'E TAYINI ILE OMER SEYFETTIN ILKOKUL'UNDA DEVAM ETTI. KADIKOY YELDEGIRMENI OKUL'UNDA ILK VE ORTA OGRENIMINI TAMAMLADI. LISE OGRENIMINI, HAYDAR...
  3. Cengiz İmren - Bulut Oldum

Cengiz İmren - Bulut Oldum

Görsen ne haldeyim Kırık dökük, eski püskü viraneyim İnsaf bi çareyim!!! Hem yaralı, hem yıkılmış bir haldeyim Öyle bahtsız, öyle yalnız, mutsuzum ki... Ne yaptımsa ne ettimse kavuşmadık Bulut oldum göklerde Yağmura döndüm yağdım yerlere Karıştım sellere.. Bir kuş oldum göklerde Hiç yorulmadan seni aradım Unutamadım! Bir bilsen çok ağladım...
  4. Cengiz Abazoğlu'nun 2009 Paris defilesi

Cengiz Abazoğlu'nun 2009 Paris defilesi

cengiz abazoğlu abiye cengiz abazoğlu gelinlik modelleri gelinlik abazoglu abiyeler abiye modelleri Genç modacı Cengiz Abazoğlu, 2009 ilkbahar-yaz tasarımlarını Paris'te düzenlenen bir defileyle tanıttı. Paris'in ünlü "George 5 Oteli"nde düzenlenen defileye, Parisli moda severler yoğun ilgili gösterdi. Cengiz Abazoğlu, defileden sonra basına yaptığı açıklamada, ilk defa modanın...
  5. Elbiseler

Elbiseler

Bu elbiseler herkesin oldukça dikkatini çekcek gibi gözüküyor ve tüm meleklerimiz buyursun baksın bu elbiseler herkese yakışır bu modelleriyle :) Nasıl ama dediğim kadar varmı :hıms:

Sayfayı Paylaş