Çeşit çeşit Hamile jeanları

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Çeşit çeşit Hamile jeanları
Hamile olmak bence biz kadınlara sunulmuş en kutsal vazife.Vazifemiz çocuğumuzu dünyaya getirmekle bitmiyor tabi.Ona bakmak, onu büyütmek, ona iyiyi doğruyu öğretmek, yanlıştan uzak tutmak vs...
Annelik zor ama çok güzel bir şey.Hamilelik döneminde biz kadınlar biraz çekilmez oluruz:DYalan mı?:D:D:DStres ve inatçılık artıkça artar:)Ama bu durumlar da hamileliğin tuzu biberi tabi ki..
Hamile bir kadının yaşadığı en büyük sıkıntı bence kıyafetleri olur.Çünkü hamile kalmadan önce giydiği kıyafetlerini malesef giyinemez.Özellikle de jeanlarını rafa kaldırmak zorunda kalır.En çok bu durum bizleri üzer.Çünkü pantolon ve etek giyinmeyi sevmeyen bir bayan hamilelik boyunca ya pantolon ya da etek giyinmek zorun da kalır.Jeanlarına hasretle bakar.Ama artık hasret bitiyor:D
O özlediğiniz jeanları artık rahatça giyibileceksiniz.Çünkü artık hamile jeanları var:):)
Buyrunuz...

hamile-jeanlari1-6940.jpg

hamile-jeanlari2-2062.jpg

hamile-jeanlari3-7781.jpg

hamile-jeanlari4-3347.jpg

hamile-jeanlari5-5852.jpg

hamile-jeanlari8-6369.jpg

Hamilelik döneminde dar paçayı pek tavsiye etmem.Çünkü rahatlık şart hamilelere.Rahat yürümeniz içinde dar paçayı pek tavsiye etmiyorum.Bildiğiniz gibi hamilelik döneminde bacaklar ve ayaklar şişer.Bu nedenle de dar paça giyinmenin pek mümkün olacağını sanmıyorum:D

hamile-jeanlari6-3438.jpg

Yaz aylarına özel kaprilerde var:):):)

hamile-jeanlari7-4989.jpg

hamile-jeanlari9-8915.jpg

Bu tip jeanlar kesinlikle favorim.Hem çok rahat hem de ben özgürüm diye bağıran cinsinden.Salaş olsun da ne olursa olsun:):):)

Son düzenleme:
Geri