gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Çeşit Çeşit Tozluk Çorap Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

tozluk çorap modelleri tozluk çorap örnekleri

Son iki yıldır yeni bir moda akımı ortaya çıktı.Giyiminde farklı bir tarz yaratmak isteyen bayanlar için tamamlayıcı bir aksesuar olan tozluk çoraplar,şık olmasının yanında kış aylarında bacakları sıcacık tutuyor.Kendim henüz kullanmasam da bu kış,kullanmayı heves etmiş durumdayım:)İşte sizlere değişik modelleriyle tozluk çorap örneklerini sunuyorum

BeyazMelek bunu beğendi.
  2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bot şeklinde olanlara bayıldım :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Birde örmeyi bilsek ne güzel olurdu :)

Çeşit Çeşit Tozluk Çorap Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşit çeşit kolye modelleri

çeşit çeşit kolye modelleri

evet meleklerim sizler için güzelleğinize güzellik katacak olan kolyelerimizi beğeninize sunuyorum..umarım beğenirsiniz...
  2. Çeşit çeşit avize modelleri

Çeşit çeşit avize modelleri

yeni avize modelleri yatak odası avize modelleri bebek bebek odası oturma Ben avizeleri çok severim meleklerim.Eve değişik bir hava katarlar.Siz de seviyor musunuz bakalım...
  3. Çeşit çeşit etek modelleri...

Çeşit çeşit etek modelleri...

Bayanların kıyafetlerinin başında gelirdi etekler ,şimdilerde ise pantolon giymeyi tercih ediyoruz daha rahat olduğu için aslında etek kadını daha çekici gösteriyor daha önceleri etek deyince tek bir model vardı kılasik şimdilerde ise çeşit çeşit modellerle etekler düğünlerde özel günlerimizde kullanabileceğimiz modelleri var şimdi size yeni model etekleri sunuyorum ......
  4. çeşit çeşit örgü modelleri

çeşit çeşit örgü modelleri

Örgü bayanların can sıkıntısından başvurdukları bir aktivitedir.Çoğu kadın örgüde her bir ilmeğin bin derdi unutturduğuna inanıyor.Gerçeklik payı varmı diye sorarsanız denemiş ben olarak var derim.Çünkü vakit boşa gitmiyor sonunda birşey üretiliyor buda insanı mutlu ediyor.Tabi becerebilenleri tebrik ediyor konuyla alakalı resimleri beğeninize sunuyorum... ,,,,...
  5. Desenli Kilotlu Çorap Modelleri değişik çeşit çeşit modeller

Desenli Kilotlu Çorap Modelleri değişik çeşit çeşit modeller

Desenli Külotlu Çorap Desenli Kilotlu Çorap Modelleri Desenli koltuk modelleri konumuzdan sonra desenli modasından paylaşımlar yapmaya devam ediyor ve bu kez de siz sevgili melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, desenli kilotlu çoraplar sunuyoruz melek'ler. Değişik ve yeni desenli kilotlu çorap modelleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz:)

Sayfayı Paylaş