gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çeşitli Hint Kınası Desenlerinden Örnekler

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hint kınası desenleri hint kınası modelleri desenli hint kınası

Dövme yaptırmak size ters geliyorsa ve buna rağmen birbirinden güzel çizilmiş o desenler de hoşunuza gidiyorsa size hint kınası tavsiye edebiliriz melekler :) Belli bir zaman sonra cildinizden akıp giden hint kınası adından da anlaşılacağı üzere Hindistan ve çevresinde oldukça yaygın. Kadınların ellerini ve ayaklarını zarif modellerle süsleyen hint kınası modelleri içinden sizler için seçtiğimiz örnekleri paylaşıyoruz. Kimbilir belki siz de yaptırmak isterseniz diye :tik:

2. NiLSouL

NiLSouL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi güzel gözüküyor, yaptırabileceğimiz yer varmıdır acaba? :)

Çeşitli Hint Kınası Desenlerinden Örnekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok hoş hint kınası şekilleri

çok hoş hint kınası şekilleri

hint kınası şekilleri hint kınası dövme şekilleri kına ile dövme kinasi
  2. El ve ayaklarda hint kınası esintisi

El ve ayaklarda hint kınası esintisi

hint kınası el modelleri kına modelleri 2010 hint kınası el desenleri ayak desenleri ele yapılan kına Döğme sevenler için bu hint kına modelleri ideal gibi görünüyor.En azından daha sağlıklı olduğu kesin.Ben daha çok ayklardaki modelleri beğendim.Bakalım siz bu hint kınası modellerini beğenecekmisiniz.
  3. yardım edinn hint kınası lekesini nasıl çıkaracammm

yardım edinn hint kınası lekesini nasıl çıkaracammm

Melekler lütfen yardım edin. Elime desen yapmak için hint kınası aldım ama birazı halıya döküldü ne yapacağım bilemiyorum. Annem görürse yandığımın resmidir. :S
  4. hint kınası saç boyası deneyen varmı

hint kınası saç boyası deneyen varmı

merhaba arkadaşlar aranızda hint kınası saç boyası kullanan varmı saçlarımı boyatmayı düşünüyorum ama sağlıklı bir şekilde olmasını istiyorum hint kınasımı yoksa saç boyasımı daha iyi bu konuda kararsız kaldım hint kınası ile saçını boyayanlar nasıl memnun kaldınızmı izlenimlerinizi ve yorumlarınızı öğrenebilirmiyim
  5. Geçici dövme modelleri ve desenleri

Geçici dövme modelleri ve desenleri

Son yıllar da oldukça yaygın bir hale gelen özellikle etnik desenlerden oluşan geçici dövme modelleri, bayanların yoğun ilgisini çekiyor. Daha önce sizlerle el için hint kınası dövme modelleri konumuzu paylaşmıştık. Genç kız ve bayanlar tarafından özel günler de olduğu kadar günlük hayatta da tercih edilen bu tür dövmeler geçici bir süre kullanıldığı ve diğer kalıcı dövme gibi olmadığı için...

Sayfayı Paylaş