gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza 2001 feat. Sago K. & Sahtiyan

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ceza: Bir kursun kaleme benzer hayat tek eksik silgidir anla insanlar kendileri yazmakta zannetmekte dunyanin gonlunu almak cok zordur oldurmek bir intihardir aldatmaksa intizardir kandirmaksa hep zarardir hep siyahtir fatalrhymer represent; gezegenime sahip olamadim ama yeralti benim olsun yildizlar hep yanimdalar dusmanlar hep yanildilar dusmanlar hep yarildilar 77 den beri her gun olumu gormekten biktim ben herkes bir kere olsun olmeyecek olan olumude gorsun herkes bir kere gulsun varolusun temeli sarsildi dikkat; cikarcilar taaruzda yalancilar zafere cok yakinlar ekmek aslanin agzindaysa sular benim kalbimde sahtiyan: rapte melankoli sahtiyan geceleri uyku girmez gozlerime underground da kim var diye dusunurum her gece yaptigim en kotu sarki gotunuzu tavana vurduracak duzeyde arap collerinin derinliklerinde bulunur alcak duvarlari neredeyse sayisiz asirlarin kumlariyla saklanmis halde cokmekte olan dilsiz ve adsiz turkce rapi ali cengiz oyunlarina getirenleri esefle kinama gorevinde arkadan bizans oyunlari ceviren %90 salak turk halki belkide aziz nesin hakliydi gercek kurmacadan daha tuhafti olmayan sorunlari yaratan anandi hicbir buyucu beni kandiramadi tasinabilir gurur koruyucu tasinabilir yalan dedektoru oklittus kuramlar bos bakis acisi satilik ruhlar toplumsal yarilis cabasi sabah 6 ayazinda rap yarimadasinda afgan daglarinda amerikan tshirt u giymiyor diye vurulan cocuklara tasaklari olan teyzelere rap yaptiranlara gunde bir kere sahtiyan tok karinlara mistik caglarda olumde olur sok bunu kafana
    mic check :
    asar kim ki daglari farz i misal; gucunu has eden normlari sorunlari bes bini asmis zugurtun nallari kanlari akitan caninin kilici mikrofonun efendileri bogazin kara sularindan bulanik bakici rakici; bir buyuk icmiscesine kafaci rap ile kasici polimetrik lirikal kulak kabartici sen olsan ben kemirgen yirtici micro s check ik micro checkt i pimi bosphoritik uc mc dev aynasindan buyuteci gunese cevirdi insanligin dusmani rap ile civilendi mimlendi korun problemleri cozume erdi ermis lirikal pen ve ben yeralti gunesiyle eridi halil imin sulasyonu ucurumdan intikamini har eyledi

Ceza 2001 feat. Sago K. & Sahtiyan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SagO K

SagO K

.:: BaYTaR ::.. Bu dilden firar eden her söz, yaydan çikmis ok gibi Sözler bazen bir hazine bazen dermansiz bir dert tipi Geçmis dünden bahsetmek lezzetsiz Gelmemis yarindan hep mi sikayetçiyiz biz Aklimin ipinin ucuda kaçmis, timsah katreleri bosalsin Bir iki damla hiç degersiz Hüzün ve kaderin pençesinde bir dev nam-i-degersiz Gece-gündüz ömürden yontar dünya dönmez yarensiz Bugün ömrün...
  2. Ceza Sinekler ve Beatler (feat. ayben&sahtiyan)

Ceza Sinekler ve Beatler (feat. ayben&sahtiyan)

(CEZA) Hergünü tarihe kazimak için U.S.A. daha fazla para ve kan harcar televizyonlar emrinde hergün hollywood alkis marabadan ne kadar diski varsa o kadar bosvermis sinekte vardir.Her taraf gübrelerle doldu taştı sinekler için hep meydan savasi var inegin kuyrugu yetmedi kovmaya bu batakliklari kurutmak gerek karasinek hanofel kanımızı emmeye devam mı edecek en etkili zehrimiz dilimiz...
  3. Ceza Orientjazz (feat. Samy Deluxe, Afrob & Sahtiyan)

Ceza Orientjazz (feat. Samy Deluxe, Afrob & Sahtiyan)

eah, is there booze baby, aka Deluxe, yeah, Afrob, Ceza, this is Hamburg, Stutgart, İstanbul, Let`s go! ich weiß(Ben Türk alfabesini bilmeyecek kadar zavallı bir insanım) nich wer du bist man, doch weiß(Ben Türk alfabesini bilmeyecek kadar zavallı bir insanım) du bist der shit ma, ich weiß(Ben Türk alfabesini bilmeyecek kadar zavallı bir insanım) ich will nur dich man, alles was ich will bist...
  4. Fuat - İllegal (feat Ceza feat Ayben)

Fuat - İllegal (feat Ceza feat Ayben)

DJ FUNKY C FATAL FLEX CEZA FUAT ERGİN. Zemin beton trip atar.akenetonla susar.verin jeton bir bakışla iskeleton bakar.Tek atışla poligon yanar.Gel kaşar varlığın kasar.patlar kasa her kafaya patla.beşe yapar dördüne çarpar.Tar kantarla mantar tartar bu barbar.Dolaşır akünün asidiyle gargara yapar.koptu yarbay.harhar.her dakika zarar.sararda solmadan lale oldu dolma.kase görüp azmam saliselik...
  5. sago-ceza kavgası sona erdi

sago-ceza kavgası sona erdi

sago ceza ceza kavga sagopa kavga sagopa kavgası sago tr rap in en önemli iki ismi olan sagopa kajmer ve ceza artık kavga nın yol olmadığını anladılar ve barışı seçtiler.Sagopa nın sitede yayınlanan haberi veriyorum... selam , bugun gercekten onemli bir adim atildi.bunun gerekli oldugunu dusunuyordum.ben bir yazi yazdim ve karsiligini bekledigim kisiden bekledigim sekilde aldim....

Sayfayı Paylaş