gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Ara Tekrar

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gereken birikim aklı başındam aldı etrafta güvercin yok terörizm kan aldı bu yozlaşmış televizyon hattı günaha aktı mahkeme kim ben kim hakkımda soruşturma açtı savunmama karşılık olacak tek bir gözyaşı köksüz adaletiyle insanoğlu kaldı şaşı taşın başında başını kaşıyan aşamasız yaşamın acımasız olduğunu zor anladı gençlerin her biri dertli jenerasyon çile çekmekte çilekeş çok çile ekmekte kimi bahçesine kimi çile bülbülü derken kimi çine gitmekte kimi esir olmuş kimi esir etmekte kimi ekmek peşinde koşmuş kimi yorulup durmuş beklemekte teklemekte rap bebekleri tacizdekiler en yedekleri talebeler açmış hep gedikleri yalayıp yutmuşlar mürekkebi mürretbat merkezde müfredata en uygun şekilde dağıtım kanun korsana göz yumsun ben konuşurken herkes sussun...

Ceza Ara Tekrar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza

Ceza

2001 feat. Sagopa K. & Sahtiyan ceza: Bir kursun kaleme benzer hayat tek eksik silgidir anla insanlar kendileri yazmakta zannetmekte dunyanin gonlunu almak cok zordur oldurmek bir intihardir aldatmaksa intizardir kandirmaksa hep zarardir hep siyahtir fatalrhymer represent; gezegenime sahip olamadim ama yeralti benim olsun yildizlar hep yanimdalar dusmanlar hep yanildilar dusmanlar hep...
  2. gururum tekrar bana döndü...Sana inat artık

gururum tekrar bana döndü...Sana inat artık

Artık bir seLam verişin dünyaLar değiL benim için...iNaN...Hep bir fırtınaLar kopardı yüreğimde...Sen yok ettin onları bir kaç günde... BeLki seninLe hiç bir araya geLmedik ama ben geLdik sayıyoruM...Sen ve ben ''biz'' oldu sayıyoruM...Sonra bir anda yokoLdu...Bitti... NedensiZ !! SebepsiZ !! HabersiZ !! Bitti . . . Sen BiLe FarketmediN !!!!! Hani birşeyLer isterdim ya ben...Hani...
  3. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  4. Ceza

Ceza

Ceza borca, borç yüzünden aranmaya delalet eder.Uzun süredir gösterdiğiniz çabalarınız sonucunda işleriniz düzeleceğine ya da çok değer verdiğiniz birisinin hatıralarının hiçbir zaman kalbinizden silinmeyeceğine işarettir. Rüyada cezalandırılmak tam tersi takdir toplayacağı ve sevinç verici söz ve hareketlerle karşılaşacağı anlamına gelir.Rüyada cezaya çarptirilmak, üzüntü ve kederden...
  5. Seni tekrar sevemeyecek kadar ruhsuzum artık

Seni tekrar sevemeyecek kadar ruhsuzum artık

Gözlerimden yaş misali düşüşünü seyrediyorum öylece Nasıl süzüldüysen içime, aynı şekilde gidiyorsun işte... sessizce Ne değiştirebilir şimdiden sonra bu kaderi? Sen mi? Güldürme beni... Her gidişinde dünyamı bir hiçe çeviren, görmezden gelen hüsranımı... ve uğruna nice ağıtlar yaktığım, nice şiirler yazdığım, adını kalbime kazıdığım... Sen...? N'olur güldürme beni haline... Gelirsen...

Sayfayı Paylaş