gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Dejavu

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Seçkin insanlarin kurdugu galakside bir karadelik ben. Gördügüm hersey silik bir fenomen Hizla gelisen nesle sahip olmayan her ebeveyn
    Süper emici bir zihniyetle kalici lekeler birakir en sonunda.
    Bionic olmak ister ancak paranin tadi çok hos gelir
    Rhyme'larimda beliren dünyamda paraya yer yok
    Esas kavram insanizm Liriklerimde yansiyan global isteyisler
    Bu med cezir dikkat etmek gerekir
    Beyne hükmeder ve bitirir insanoglunun içindeki bu savasi
    En iyi olmanin bir tadi var ancak siniri yok
    Bosa kürek çeken kagit geminin kaptanlarina çare yok
    Gemiyi terkeden fare rolüne bürünen kahraman çok
    Bosver sen kahramandan kork
    Savasi seyreden bir kargayim ben Sesim duyulmaz
    ölümü gökte görmeliyim gökten degil
    Bozulan her düzen Zamanla asinir kökten degil
    Gökten zembille inmedim ve nefret ettim öcden
    Önceden çocuktum aklim ermedi tamam ya simdi
    Geriye baktigimda yasadigim bütün olaylar tekerrür ediyor
    Alemimde kötü bir günümü tekrar yasamak
    Istemezken daha da kötüsü gelebilir
    Beklemek rahatsiz edebilir
    Ayni seyi mi yasayacagim bu paradox.
    Beni yanıltan her fikir boşa yapılan her zikir havaya karışan tüm zehir zehirler Akilmi yoksa panzehir mi gerekir
    Gündüzüm gecem esit gibi ve hergün ekinoks ve
    Hersey büyülü her zaman ki hisse Dejavu

Ceza Dejavu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza

Ceza

2001 feat. Sagopa K. & Sahtiyan ceza: Bir kursun kaleme benzer hayat tek eksik silgidir anla insanlar kendileri yazmakta zannetmekte dunyanin gonlunu almak cok zordur oldurmek bir intihardir aldatmaksa intizardir kandirmaksa hep zarardir hep siyahtir fatalrhymer represent; gezegenime sahip olamadim ama yeralti benim olsun yildizlar hep yanimdalar dusmanlar hep yanildilar dusmanlar hep...
  2. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  3. Ceza

Ceza

Ceza borca, borç yüzünden aranmaya delalet eder.Uzun süredir gösterdiğiniz çabalarınız sonucunda işleriniz düzeleceğine ya da çok değer verdiğiniz birisinin hatıralarının hiçbir zaman kalbinizden silinmeyeceğine işarettir. Rüyada cezalandırılmak tam tersi takdir toplayacağı ve sevinç verici söz ve hareketlerle karşılaşacağı anlamına gelir.Rüyada cezaya çarptirilmak, üzüntü ve kederden...
  4. Ceza - Ceza Sahasi

Ceza - Ceza Sahasi

Ceza çok bilinmeyenli denklem Uzayın derinliklerindeyim ben Eklemlerim ve dilim çelikten Ben bir MCyim karayelden esen Kaplan sezgisiyle avını bekleyen İ�aylak Mçler altınızı bezleyip gelin karşıma Sizleri Boğaz Köprüsüde düzmek borcum oldu Hem Asya seyreder hemde Avrupa Ceza mikrofonda yetti geçti üstünüzden İshal oldunuz pırlanta sözlerim yüzünden Sizleri arkanızdan genişlettim kı...
  5. Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Bu sayfa; Dejavu Nedir? Ne Demektir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda duymuş, sosyal medyada rastlamış, gazetede okumuş ve hala ne demek olduğunu bilmiyorsanız, buyrun makalemize, bakalım dejavu ne demekmiş?... Dejavu Türkçe anlamı “daha önceden görmek” olan Fransızca bir kelimedir. Neden dejavu gördüğümüze dair çok çeşitli görüşler olsa da bilimsel...

Sayfayı Paylaş