gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Hiç Yok Deme Hit Çok

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

uiz beat i verir ben de yazarım kabaca hiphop bu& queens köprüsüne benzer köprüm& köprüyü geçene kadar ayıya ayı derim atımada deh& basına haber verin geliyor zafer ama bu sefer geridekiler terste& dünyada her insan sanki bir dertte telesekreter yapacak yerine beste& karanlık şeritler daralmış delikler bir çıktım evimden sel aktı peşimden& ve kapıdan bak mart a akıllı ol yakacak ne kürek kalır nede kazma& arkadaşına sarıl kısası rapini bir bile coğu bilmez ama asıl rapin hası battle& anaforuma kapılma düşünmek için git para fonuna para yatır ve yenilene katıl... nakarat
    hiç yok deme yapacağım hit çok& kim korkar bu rhyme dan ve flow dan& dans eyle bounce eyle olur ortam& dert değil sen çekil burası güvenli...

canıma tak edeni konuşurum adımı rapine katana takarım& acıda yeni tad alın halıda ucarım ben ali baba gibi masala kananı silerim eline veririm gerçeği sen iste hep& bu en içten text diken üstünde kek tren kaçtı bak inek baktı hep çiçek topla git pembedir senin rüyan flex benim teknik& teneke çalmadan bir teki dans eder öteki bounce eden ekibi pause eden& o gene ben yeniden gene derinden belkide gene klasik adın batacak elimde...

nakarat

gene kalemi alırım elime delisi benim evin çala kalem çala düşünce dalarım okyanusa& bu sonuçta bin yıldır devam eden bir rapin berisi geride kalan kapışamaz bire bir& yolu kes bana kastın mı var kuyu kaz& bana pes de yoksa holocaust yetmez& ne dediysek zaten herkez şokta c e z a luiz hadi başla& katlarız boshporus hep primetime 36 laklak etmez tam rhyme& enemy nerede baskın beleş bir yerden& korkmuş düşman düşmez yere biz erken a ma ma ma ma mikrofon kal geride korkak ol biz geldik kalk ayağa yattıysan densiz& bu rapime back yok bu yakın atak korku dolu batak istanbul berlin hat...

Ceza Hiç Yok Deme Hit Çok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Pusulam Yok

Ceza Pusulam Yok

Bakarsın karanlık kafeste yoktu bir hevesle, geceni kana bulayanlardanım yaptırımlarım testle, sokaklar beter, köpeklerle gezer mavzer, yılanlar boğazına sarılır, panzehiri vermeyen bizler, yerle gök arasında her yerden sizi izleyen insanlar imkan sağlar o asteriksler kalkar boşluktan çaresizler akar gider boşluktan gözlerimdeki pencerelerden bakmak yürek ister hadi gelin oynayalım İstanbul...
  2. Ceza Dur Diyen Yok

Ceza Dur Diyen Yok

büyük bir mercedes altında karılar kızlar ama işin içine girdiğin zaman uyuşturucu eroin kölesi olduğun zaman bunlara hiç bir zaman ulaşamazsın çünkü hayal olur herşey ama normal çalışırsan belki hayal geç olur ama temiz olur onun için boşver bize yakışmaz gençliğe yakışmaz bunlar bizi çökerttiren herşeyi yapan milletin karısını sattıran insanlara bu uyuşturucu tozu bize yaramaz bu zehir...
  3. Hiç Zanmanı Yok

Hiç Zanmanı Yok

çekimlerden konserlerden tanıtımlardan nefes alamayan Hadise biçok teklifide yetişemediği için kabul edemedi.... HADİSE SERT ÇIKTI! HADİSE, YARIŞMA YAKLAŞTIKÇA DİKKAT VE ÇABALARINI BU YARIŞMAYA YOĞUNLAŞTIRDIKLARINI, ADETA ZAMANLA YARIŞTIKLARINI, DOLAYISIYLA BAZI SÖYLEŞİ VE GÖRÜŞME İSTEKLERİNİ ZAMAN YETERSİZLİĞİ YÜZÜNDEN KABUL EDEMEDİĞİNİ BELİRTTİ.... Hakkında yazılan 'ödül törenine...
  4. polemiğe hiç gerek yok

polemiğe hiç gerek yok

arkadaşlar olan olmuş bırakında taraflar kendisi konuyu çözsün üçüğncü bir ağıza ne gerek var ahh Tuğba Ünsal canlı yayında ortalığı karıştırmay ne gerek vardı..... CANLI YAYINDA ATIŞTILAR! OKAN BAYÜLGEN İLE SEMA ÖZTÜRK ARASINDA YAŞANAN GERGİNLİK, TUBA ÜNSAL'A DERT OLDU. ÜNSAL VE BAYÜLGEN BAKIN CANLI YAYINDA NASIL ATIŞTI. Okan Bayülgen, yarışma programı sunan ve aynı zamanda...
  5. 'Hiç de güzel olmamış'

'Hiç de güzel olmamış'

helal olsun valla evlat yetiştirmeyi bilen en iyi sanatçı bence..bakın hanımlar sizde hak vereceksiniz. allah böyle anneliği herkese nasip etsin.. Hülya Avşar bu sabah konuk olduğu "Doktorum" programında kızı Zehra'nın yılbaşı akşamı yaptığı makyajla ilgili konuştu... Kanal D de yayınlanan "Doktorum"a konuk olan sanatçı Hülya Avşar, programın sunucusu Zahide...

Sayfayı Paylaş