gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Sentez Asya

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mikrofonumu kaptım geldim kılıcımla wack mc lerin boynunu kestim kanı akmaz kanı kanı akmaz (canım)kansız olan şerefsizin kanı akmaz televizyondan kikirdemeye benzemez kimsenin karşıma çıkmaya kıçı yemez aramayın beni arkanızdayım ben 10 puan pompa pozisyonunda merak etme sağlam koyarım ben oyarım ihtiyar kargayım egenin kumandanı duman pick upların hükümdarı mick check sözler silah tetik ise mikrofon katil duman öldürürken güler sagopa cesetleri gömer musalla taşı başında bekler ruhuna el fatiha wack mcz o da kabul olmaz neden? cenabetsiniz sanal alemlerde kendinizi tatmin ettiniz krallık tek başına nasip değildir kimseye mick check ceza duman buradayken angut tek elini kırınca ne yapacan armut ağacına hepinizi asacam yoğurt gibi beyinlerin korkuturum hepsini sizden hediye ceza babanıza rap adına underground adına bak tadına sentez asya mick check duman ceza bütün bunlar underground hip hop adına

Ceza Sentez Asya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müzik Öğretmenlerinden İlginç Sentez

Müzik Öğretmenlerinden İlginç Sentez

ERZURUMLU müzik öğretmenleri ikisi de 26 yaşındaki Muhammet Doğan ile Fatih Dündar, en eski Türk halk çalgısı kopuzla, patenti ABD'ye ait olan EWI'den (Electronic Wind Instrument- üflemeli synthesizer) farklı ve ilginç ezgiler ortaya çıkardı. Otantik bir çalgıyla, modern bir enstrümanı biraraya getirerek, kendi bestelerini ve bilinen parçaları başarıyla icra ikiliden Muhammet Doğan,...
  2. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  3. Asya

Asya

Rüyada Asya kıtasında bulunmak, hayatınızda birtakım değişikliklerin gerçekleşeceğine, fakat maddi açıdan pek gelişme olmayacağına işarettir.
  4. Ceza

Ceza

Ceza borca, borç yüzünden aranmaya delalet eder.Uzun süredir gösterdiğiniz çabalarınız sonucunda işleriniz düzeleceğine ya da çok değer verdiğiniz birisinin hatıralarının hiçbir zaman kalbinizden silinmeyeceğine işarettir. Rüyada cezalandırılmak tam tersi takdir toplayacağı ve sevinç verici söz ve hareketlerle karşılaşacağı anlamına gelir.Rüyada cezaya çarptirilmak, üzüntü ve kederden...
  5. Proteİn Sentezİ

Proteİn Sentezİ

BİYOLOJİK ŞİFRE: Biyolojik şifre DNA’ da depolanmıştır. Genetik dil dört harflidir, yani DNA üzerinde dört çeşit nükleotid bulunur. Bunlar A,T,G,C ‘dir. Yeryüzünde 20 çeşit aminoasit vardır. DNA’ daki 1 nükleotid 1 aminoasit şifresi olsa 41 = 4 çeşit aminoasit şifresi 2 nükleotid 1 aminoasit şifresi olsa 42 = 16 çeşit aminoasit şifresi senaaalenirdi. 4 aminoasit açıkta kalır. Bunun için...

Sayfayı Paylaş