gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Tamam

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Canımı verene dek mi savaşacam ben acaba Gözümün içine bakınız Araba peşinde koşana merhaba ne demek istedim ben anla ...
    Kaderi geriye çevireceksen haydi gel çevir de
    Anamın gözüne yaşlar inmesin bu yagmur dinmesin
    Yalancı kazanamaz ki savaşı
    Bırakın evine donene respect
    Kompleksli ruhlara selamlar olsun
    Ceza mikrofonunu açtı,Nefretini bir döktü ki sen sorma
    Dövünen kalplere gem vurma
    İstanbul demek şu anda Stockholm
    worldwide Connect yo ve burası poligon
    Akıl fikir dolu 3 Mc Sanma holigon
    Lyriclerimle pekişecek bu dostluk Bosphorus and Stockholm
    Bombayaj Wack Mc's
    Uzak mı kaldı kalbin acaba yarına
    Açılan kapına ne demek istedigimi sen bir anlarsın
    birde nefret and fjarde varlden
    Anladın mı derdimi
    Her zaman gerçeklerle ...

[Fjärde Världen]
    'linka sinade linka pinade linka fina svadenaf
    de quinade lane türktas harekenintequit de valetod
    de halefor
    [Ceza]
    Kalbim Rapim Nefretim Cezam
    'linka sinade linka pinade linka fina svadenaf.. tamam

Ceza Tamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vakit Tamam

Vakit Tamam

Vakit tamam, Seni terk ediyorum. Bütün alışkanlıklardan öteye, Yorumsuz bir hayatı seçiyorum Doymadım inan, kanmadım sevgine... Güçlü biri değilim ben. Hiçbir zaman da olmadım. Ama güçlü bir karar vermem gerekti kendimi korumam için, güç bir karar vermem gerekti, verdim. İçimde yıktığın onca şeyin intikamını alır gibi gidiyorum şimdi. Senden öcümü alır gibi. Paramparça ettiğin...
  2. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  3. Ceza

Ceza

Ceza borca, borç yüzünden aranmaya delalet eder.Uzun süredir gösterdiğiniz çabalarınız sonucunda işleriniz düzeleceğine ya da çok değer verdiğiniz birisinin hatıralarının hiçbir zaman kalbinizden silinmeyeceğine işarettir. Rüyada cezalandırılmak tam tersi takdir toplayacağı ve sevinç verici söz ve hareketlerle karşılaşacağı anlamına gelir.Rüyada cezaya çarptirilmak, üzüntü ve kederden...
  4. Tamamı ödenmiştir

Tamamı ödenmiştir

Kucuk cocuk bir aksam mutfakta yemek yapan annesine gelir ve ona uzerine birseyler yazdigi bir kagit parcasi uzatir. Annesi ellerini onlugune kuruladiktan sonra kagitta yazili olanlari okur. Soyle yazmaktadir: cimleri bictigim icin: 5 Dolar bu hafta odami temizledigim icin: 1 Dolar senin icin markete gittigim icin: 0,5 Dolar sen alisverise gittiginde kucuk kardesime baktigim icin: 0,25 Dolar...

Sayfayı Paylaş