gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ceza ve Sezen sokak hayvanları için el ele

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hayvanların yaşam haklarını savunan DRUM, sahipsiz hayvanlar için Ceza ile birlikte konser düzenliyor. 31 Mart'ta Cemal Reşit Rey'de gerçekleşecek geceye Sezen Aksu da konuk sanatçı olarak katılacak. Doğa Rutkay'ın sunacağı yardım gecesinde [email protected] de bir gösteri gerçekleştirecek. Konserden elde edilen gelir, sahipsiz sokak hayvanları için kullanılacak.

Ceza ve Sezen sokak hayvanları için el ele konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - El Gibi

Sezen Aksu - El Gibi

Ne bir ses nede haber Gelmiyor artik senden Öylece kala kaldimda Deli hasretimle ben Bir yabanci selamin ile Hüzünlere daldim Kendi ellerimle ben beni Kederlere saldim Sonunda bir oyuncak Kara sevda aldim senden Yani degismedim hala Öyle biraz çocuk kaldim Yok öyle el gibi soguk durma Gül biraz sana gülmeler yarasir Yok öyle güz gibi soguk olma Güz ayrilik tasir..
  2. kırışık eller ve kötü görünümle eller için el estetiği

kırışık eller ve kötü görünümle eller için el estetiği

kırışık eller el yaşlanması el damarlarının belirginleşmesi eldeki damarların belirginleşmesi ellerde damarların Yaşlanma belirtilerini en çok gösteren organlarımızdan biri olan ellerimizi de gençleştirip eski görüntüsüne kavuşturmanın artık pek çok yöntemi var. El estetiğiyle yaşı saklamak mümkün. Her ne kadar yüz gençleştirmeyle 10, hatta 20 yaş genç görünmek mümkünse de bu operasyonları...
  3. El Ve Ayak Şişmeleri İçin

El Ve Ayak Şişmeleri İçin

el şişmesinin nedenleri el ve ayak şişmesinin nedenleri ayak şişmesi ve şişmesi şişmesine ne iyi gelir a) Ağrıyan ayakları dinlendirmek için, kaya tuzu ve bir çorba kaşığı adaçayı katılmış ılık suda ayaklarınızı 10 dakika bekletin. Bu uygulama aynı zamanda ayak ko*kularını ve terlemelerini de önler. b) Bir su bardağı ceviz içi, birer tatlı kaşığı karabiber otu ve kafuru iyice ezilerek toz...
  4. el ve yüzdeki lekeler için

el ve yüzdeki lekeler için

eldeki lekeler eldeki siyah lekeler el ve yüzdeki el üzerindeki ellerde Malzemeler; Yarım çay bardağı badem Yarım limon suyu 1 yemek kaşığı su Bademleri sıcak suda bekletin.Bademler yumuşadıktan sonra sudan çıkarın ve diğer malzemelerle karıştırın.Blenderdan geçirip krema kıvamına getirin.Temiz cilde akşam yatmadan önce sürüp yarım saat bekletin.Peeling yaparak ya da ılık suyla...
  5. Sert ve kuru eller için

Sert ve kuru eller için

kuru eller için bakım kuru eller için ne yapmalı kurumuş Melişlerim işte şize çok kolay evde uygulayabileceğiniz bir el bakım önerisi:) Uygulama 1 litre sıcak su 1 tatlı kaşığı soda 1 tatlı kaşığı karbonat Malzemeler karıştırılır eller bu karışımda bekletilir ve masaj yapılır.

Sayfayı Paylaş