gebe
  1. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

chat box editörümüz cemoş parkta :D

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında asiruki tarafından paylaşıldı.

akşam vakti yemek yedikten sonra yürüşümüzü yaptıkk, etrafın tenhalaşmasını bekliyoduk :dp178: cemoşun evinin önünde küçük şirin bi park var.. orada oturduk.. herkes evine çıkınca bizde koşarak salıngaçlarımızı seçtik cemoşta dahill :laugh: cemoş ilk yavaş yavaş sallanmaya başladı binaları kontrol edince baktı herkes uyumuşş; "alllahhh" dedii hızlanmaya başladı :D hatta hızını alamadı yarış bilem yaptıkk:laugh::laugh::laugh: bi havalandı bi havalandıki sormayınn :laugh: saat ilerledikçe cemoş uçtuu .. tuhaf tuhaf sesler çıkarmaya başladıı:laugh::laugh::laugh: "iihiii, ahaa, fifii fiii fiii" gibi :laugh::laugh::laugh: oy cemoş oyy.. hala büyümedin haa :laugh: yinede seni çok seviyoruzz.. hepiciğimiz :kiss::kiss::kiss:

Son düzenleme: 23 Ağustos 2011
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahahaha:D:Daayyy cemoşşşşş gece gece benide güldürdün hahaha
    asiruki saol haberin için:D:Dhahaha
    :puha:

Son düzenleme: 15 Haziran 2011
    CeMoŞ ve asiruki bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tüh keşke bir karede resim çekseydin, gözümde canlandırdım da süpermiş :D:D Cemomu öyle çocuk gibi şımarırken görmeyi çok isterdim ama hayali bile güzel be :D:D

Tşkler Rukiş :))))

CeMoŞ ve asiruki bunu beğendi.
  4. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    ***** yürüyüş yaparken çektim ama parkta çekmedim :D yürüyüşleri eklersem oyar beni :D oyüzden eklemdm :D

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy kör olam emi rukiii ne anlatıyon özelimi hahaha ama ne yalan diyim nasıl eğlendim yavv sangalaçtaa hahahauçtum uçtum ama az bişede tırsttım bide komşum eşiyle geçiyoduu görmesin diye yüzümü kapattım ama bedenim kabak gibi ortadaydı hahaha
    kadın güldü ama kocası bana laf atmış duymamışım salıncak snei taşıdımı bari demiş hahaha
    ayy çıkardığım o sesler de istem dışıydıı nasıl yaptım bilmiyorum hahaha ama çok eğlendim

bebekyüzlüm, nese355, EnCey ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    resimleri bekliyoruz hahaha

asiruki ve CeMoŞ bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ooooh.canına değsin,ben de sallanırım bazen :D:D

8. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    dettt fişneee resim felan yokk hahaha

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    ahahahaha cemoş o çıkardığın sesler neydi canım :hhh:bu arada iyi etmişssin arada çocuk gibi eğlenmek iyi geliyor :D

10. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Cemoş um iyi yapmışsınn cnmm. keşke bi fotoda olaydıı haaa. :)

11. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    çitoo bilmeyom vallaa iihihiii aki koki bişeyler diyodum ama sevinçten valla hahahahahaha heycan yaptım da biraz hahaha

asiruki bunu beğendi.
  12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    iihihiii aki koki demek ahahahaha kıs sen çincedemi öğrendin:D ama senin çıkardığın sesler farklıymış baksana asruki farklı sesler yazmış kıs ahahahaha :D iyi ettin oh canına değsin yine bin kıs:D ben de çok severim salıncağa binip sallanmayı kimseyide takmam binerim valla:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  13. Misafir

Misafir Forum Okuru

O sesleri duymak istiyorum hahaha Gözümde canladırıyom ve hala kahkaha basıyorum ya hahaha Piçomen Cemomen hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  14. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

ben zaten cewonun normal olduğunu düşünmüyorum .bence o birrrrrrrrrr uzaylııııııııı hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  15. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    şşşş gulooo açık etme la benii hahahatamam sen anladın milleti uyandırmaa hahahaa şimdi herkes bilcek ben uzaydan gelmişimhahahaha wşşş kele aboww aney yani hahahaah

bebekyüzlüm bunu beğendi.
chat box editörümüz cemoş parkta :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Park

Park

Rüyada insanın parkta dolaşması çok eğlenceli bir tatile; kapıların üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzülüp gözyaşı dökeceğine veya kapalı kapıdan içeri girememişse, önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir. Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile yorumlanır. Park kapılarının üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzüleceğine ve onun için...
  2. Box Ortaköy

Box Ortaköy

0212 283 50 50 Yer: Ortaköy Adres: Osmanzade Sok. No.10 Ortaköy Ücret: TLTL Kredi Kartı: Butun Kartlar Gecerli Park: YOK
  3. Cemoşun Ayıbı :)

Cemoşun Ayıbı :)

Flaş Flaş Flaşşşş!!!!!!!! Nezih bir mekan olan Melekler Mekanında ayıp yapıldııııııı!!!!!!! Evet kim diye merak edenler varsa birazdan acıklıyorum..... Böyle bir ayıp görülmemiştir şimdiye kadar bu mekanda!!!!
  4. Kızlar Duyduk Duymadık Demeyin CEMOŞ Bebek Bekliyor, Hem de İkiz :D

Kızlar Duyduk Duymadık Demeyin CEMOŞ Bebek Bekliyor, Hem de İkiz :D

Kızlar başlık doğru asparagas değil, Cemoş hamile :deli: Kızlar hem de ikiz bebek geliyor, teyze oluyoruz.:deli: Dilerim Allahtan sağlıklı, elleri ayakları düzgün; Allaha layık birer kul, ailesine vatanına milletine bağlı ve hayırlı evlatlar olurlar. :D:D Ve Cemoş sen de sağlıklı bir hamilelik geçirir, göz açıp kapayana kadar bebeklerini kucağına alırsın inş. :D:D Çok sevindim Cemoş, çook,...

Sayfayı Paylaş