gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Cici bebek emzikleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

cici bebekler bebek emzikleri en güzel emzikler isimli bebek emzikleri isimli emzik Benim oğlum emzik hiç emmedi.Ama ben bebeklere emziği çok yakıştırıyorum.O şirin kücük ağızlarına koca kcoa emzikler nede yakışıyor ya:):)Malesef benim tatlı oğluşum emzik emmeyi istemedi.Her emzik verdiğim de tükürür gibi ağzından attı emziğini:)Doktorlar pek emziği tavsiye etmiyor ama anneler bebişerine emzik vermek zorunda kaldıkları durumlar oluyor:)Bence emzik her bebek emmeli.İşte o güzel emzikler:):):)
    Bütün hamişlerimin doğacak minik tatlı bebişlerine benden hediye olsun:ehi:

Çok şekerler değil mi ama?Özellikle de en başta ki vampir dişli olan emziğe bayıldım.Ne kadar da çok yakışmış miniğe:)

Cici bebek emzikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinizin emziğini boynuna asmayın!

Bebeğinizin emziğini boynuna asmayın!

Uzmanlar, evde bebeklerin başına gelebilecek olası kazaları engellemek için önemli tüyolar verdi: * Bebeğin emziğini iple boynuna asmayın. Omzuna tutturun. * Kapıya, kapanmasını önleyecek çocuk güvenliğine uygun özel aparatlar takın. * Duvara monte edilmiş raf ve dolapların, çocuğun üzerine düşmeyecek şekilde, sağlam monte edilmiş olmasına özen gösterin. * Bebek ile ebeveyn...
  2. emzik emen bebeklere dikkat

emzik emen bebeklere dikkat

Uzun süre emzik emen bebeklerin büyürken konuşma güçlüğü çekme riskinin üç kat daha fazla olduğunu biliyor musunuz? Daily Mail'in haberine göre, Amerikalı ve Şilili bilimcilerin araştırmasında, 3 ila 5 yaşındaki çocukların emzik, parmak ve meme emme alışkanlıklarına bakıldı. Çocuklara ayrıca, konuşmalarının yaşlarına göre normal olup olmadığını anlamak için dil testi uygulandı. Washington...
  3. Bebeklere emzik verilmeli mi?

Bebeklere emzik verilmeli mi?

Bebeklere emzik verilmeli mi? Selam hanımlar benim bebeğim emzik almıyor ama zorlamalımıyım bilmiyorum sizce Bebeklere emzik verilmeli mi?
  4. Bebeğe emzik verilmeli mi?

Bebeğe emzik verilmeli mi?

emzik kullanımı emzik kullanmak gereklimi Selam kızlar bebeklerde emzik kullanmak çoğu zaman kurtarıcı oluyor özellikle uyumaya çalıştığı zamanlardaçok işe yarıyor peki uzmanlar öneriyormu? peki hangi emziği seçmeliyim Minicik bebeğinin ağzındaki emziği çekiş gücüne hayranlıkla bakakalabilirsiniz. O büyük bir hızla ve keyifle, yalancı emziğini emmektedir. Bir an ağzından çıkmaya görsün,...
  5. Bebeğimi emzikten nasıl kesebilirim?

Bebeğimi emzikten nasıl kesebilirim?

bebekleri emzikten nasıl kesmeli,bebeğim emziği bırakmıyor,bebekleri emzikten kesmenin yolları,bebeğe emziği bıraktırmanın yolları hakkında bilgiler Bebeklerde ani bebek ölümlerini engellemeye yardımcı olmada emzik faydalı olmakla birlikte, 1 yaşını geçmiş çocuklara emzik verilmesi tavsiye edilmemektedir. Emzik kullanmak bebeklerde sakinleştirici ve uykuya geçmeyi kolaylaştırıcı bir etki...

Sayfayı Paylaş