gebe
  1. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0

çikolata kistleri

Konu, 'Gebelik' kısmında ceylinn tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar çok kötüyüm geçen doktora gittim benim sağ overde 3 cm sol overde 2 cm kist varmış çikolata kisti ca değerimde 0-35 olması gerekirken 104 çıktı arkadaşlar bu değer nasıl düşer kistler nasıl gider. Ben bu durumda hamile kalabilir miyim kalan arkadaşlar varmı ne olursunuz yardım edin çok kötüyüm :(

2. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    ya ne olursunuz yardım edin bana 15 gün sonra bu değerim 78 çıktı yani 104'den düşmüş ne yapayım yardım edin

3. Defne-Keskin

Defne-Keskin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz üzerinden vakit gecmis ama tekrar cevap vermek istedim.Cikolata kistlerinin tedavisi kolay gerceklesiyor.Cogu zaman ilac tedavisi bile yeterli olur.Kistler gebe kalmani zorlastirabilir fakat tamamen engel olmaz.Tedavi olmazsan Kisirliga yol acar.Hastaliklar büyük veya ufak olsun,erken tedavi edildiginde her zaman daha iyi sonuc verir canim.Acil Sifalar sana

çikolata kistleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böbrek kistler

böbrek kistler

Genel Bilgiler Kistler içi sıvı dolu keseciklerdir. Vücudun değişik bölgelerinde izlenebilir; böbrek de bunlardan birisidir. Kistler, hiç bir belirtiye yol açmayabileceği gibi; Yüksek tansiyon İltihap Taş Kanama Böbrek yetmezliği, gibi sorunlara da yol açabilirler. Nasıl Anlaşılır ? Böbrek kisti tanısı, ultrasonografi, tomografi gibi radyolojik yöntemlerle konur. Böbrek kistleri, böbrek...
  2. Hidatik Kist

Hidatik Kist

Hidatik Kist -------------------------------------------------------------------------------- Ülkemizde en sık görülen paraziter kistik hastalıktır. Hayvancılığın özellikle koyun sığır yetiştiriciliğin yaygın olduğu bölgelerde yoğun olarak görülmektedir. Hastalık yapan bir Echinococcus granulosus adı verilen parazittir. Nadirde olsa Echinococcus alveolaris dediğimiz parazitte bu hastalığı...
  3. kist

kist

arkadaslar ben gecen hafta senelik kontrolume gittigimde jinekolog kontrolume bende 1 tana kist oldunugu soyledi ama zararsiz dedi...konu orda kapandi..bende gelir gelmez internetten arastirdim 5 santimden buyuk olan kistler icin ameliyatla almak gerekirmis{bendeki 5 santimden kucuk oldugu icin herelde zararsiz dedi}karin veya kasik agrisi yapabilirmis arasira kanama olabilirmis bide karin...
  4. Kİst Hİdatİk

Kİst Hİdatİk

kist hidatik ameliyatı hidatik kist ameliyatı akciğer karaciğer video karaciğer kisti video Ülkemizde en sık görülen paraziter kistik hastalıktır. Hayvancılığın özellikle koyun sığır yetiştiriciliğin yaygın olduğu bölgelerde yoğun olarak görülmektedir. Hastalık yapan bir Echinococcus granulosus adı verilen parazittir. Nadirde olsa Echinococcus alveolaris dediğimiz parazitte bu hastalığı...
  5. çikolata:)...

çikolata:)...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş