gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

cild icin ürün uygularken

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Ürün uygularken Nemlendirici uygularken boyun kısmını sakın unutmayın. Bu bölgede mani olabileceğiniz her kırışık genç görünmeniz için bir artı olacaktır.
    - Güneş cildinizin nem dengesini bozar. Bu durumda haftada 1 veya 2 kez nemlendirici bir maske uygulayın. Maske cildinizin kana kana su içmesini sağlayacak, doğal rezervlerinin yenilenmesine yardımcı olacaktır.

- Sabahları gündüz kreminizi sürdükten sonra 15 dakika bekleyip makyajınızı öyle yapın. Böylece hem kreminiz cildinize daha iyi nüfuz edecek, hem de makyajınız daha sabit olacaktır.

- Biten kremlerinizi son damlasına kadar kullanma çabaları sırasındaki sıkıntılarınızı hatırlayın. Bir küçük ipucuyla bu sıkıntıları unutabileceksiniz: tüplerin ağzı kapalı durumdayken 3-5 saniye kadar akan sıcak suyun altında tutun. Son damlaların rahatça aktığını göreceksiniz.

- Güzellik salonuna gitmeye vakit yok mu? Haftada bir kez, 1 kaşık süt tozu, ½ kaşık süt, 1 damla balı macun haline gelinceye kadar karıştırın. Bu macunu yüzünüze ve boynunuza uygulayın. 10 dakika kadar kurumasını bekleyin. Soğuk suyla durulayın. Sonuç: yumuşacık, pürüzsüz ve canlı bir cilt.(alinti)

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: cild icin ürün uygularken
    ellerine sağlık arkadaşım

cild icin ürün uygularken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik için uygun

Gebelik için uygun

İstemelerine rağmen gebelik elde edemeyen çiftlerden bazılarında altta yatan problem uygun zamanda ve yeterli sıklıkta ilişkinin olmaması, ya da uygulanan yanlış yöntemler gibi çok basit nedenler olabilir. Kadınların herhangi bir ayda gebe kalma olasılıkları %20-25 arasındadır. Çiftler bilgi eksikliği nedeni ile yaptıkları bazı davranışlar yoluyla bu olasılığı azaltabilirler. Kısır olduklarını...
  2. Güzellik için 5 ayrı cild maskeleri

Güzellik için 5 ayrı cild maskeleri

CİLD MASKELERİ YÜZ İÇİN NEMLENDİRİCİ MASKE: Malzemeler: Yumurta sarısı + süt Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü karıştırın. Bu karışımı yüzünüze yayın, üzerini ince bir bezle örterek on beş dakika bekleyin. Ardından kağıt mendille silerek temizleyin. Daha sonra sırasıyla, ılık ve soğuk suyla yüzünüzü yıkayın. Ne işe yarıyor: Kuru ve nemsiz bir cildiniz varsa bu maske...
  3. ürdün

ürdün

DEVLETİN ADI: Haşimî Ürdün Emirliği BAŞŞEHRİ: Amman YÜZÖLÇÜMÜ: 88.947 km2 NÜFUSU: 3.700.000 RESMİ DİLİ: Arapça DİNİ: İslâm PARA BİRİMİ: Dinar Ortadoğu’da bağımsız bir devlet. Ürdün batıda İsrâil, kuzeyde Suriye, kuzeydoğuda Irak ve güneydoğuda Suudi Arabistan ile çevrilidir. Târihi Ürdün’ün târihi çok eski devirlere dayanır. Bölgede kurulan ilk devletler arasında Gilead, Amman, Moab...
  4. Cillddeki kırısıklıklar, lekelenmeler,cild renginizi 2 ton açmak için losyon

Cillddeki kırısıklıklar, lekelenmeler,cild renginizi 2 ton açmak için losyon

cilt tonu açma cilt tonunu açmak için tonunu açmak karbonatla saç açma SEVGİLİ MELEKLER HER GECE YATMADAN ÖNCE MUTLAKA CİLDİMİ YAPIMI KOLAY BU LOSYONLA TEMIZLIYORUM. SİGARA KULLANDIĞIM HALDE CİLDİM MAKYAJSIZ SÜPER GÖRÜNÜYO TAVSİYE EDİYORUM, PAYLAŞMAK İSTEDİM. MALZEMELER: 1 ÇAY KAŞIĞI KARBONAT 1 " " ELMA SİRKESİ 3 " " LİMON SUYU YARIM ÇAY BARDAĞI ŞAŞAL...
  5. Bayanlar İçin Telefonlar - Tavsiye Ürün

Bayanlar İçin Telefonlar - Tavsiye Ürün

Bayanlar için rahatlıkla kullanılabilecek cep telefonu modellerini merak ediyorum. Acaba site sakinleri hangi telefonu kullanıyorlar. Bayanlar için en ideali hangisidir bir araştıralım. Hangi marka telefonu kullanıyorsun, hangisini kullanmak isterdin ? BEN İKİ TANE ekledim ama bilmiyorum bayan olarak bi bakın hangisi size uygun ve sizin tavsiyeniz ne yönde. Hadi bakalım :D:D

Sayfayı Paylaş