gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Cildi canlandıran üzüm maskesi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

üzüm resmi üzüm maskesi suyu maskesi çekirdeği yağı Yaz sonrası kışa sağlıklı bir cilde girmek istiyorsanız sizlere üzüm maskesi tarifini veriyorum Üzümün bol olduğu şu mevsimde cildi temizleyip canlandıran bir maske üzüm maskesi. Uygulama şekli çok basit.

Taze üzüm ezilir veya sıkılır ve 20 dakika etkileşim için bekletilir. Temiz suyla veya gül suyu ile yıkanır. Bu maske kan dolaşımını hızlandırır ve cildi canlandırır. Ayrıca cildi nemlendirir ve parlaklık verir

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hımm bakk bunu bir deneyim aklıma yattıı sagol adminim...

3. istpamuk

istpamuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tsk admin bir deneyeyim inş iyi gelir

Cildi canlandıran üzüm maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cildi canlandıran 20 öneri

Cildi canlandıran 20 öneri

Canlı ve parlak cilde sahip olmak zor değil ancak biraz emek ister. İşte mükemmel cilt için 20 öneri. Her zaman genç kalmak, parlak ve pürüzsüz cilde sahip olmak her kadının hayali.. Çevre kirliliği, stres, genetik faktörler ise cildinizin en büyük düşmanları.. İşte cildinizi bu gibi zararlardan korumanıza yardımcı 20 öneri!.. 1- Genel yüz temizliğinde kullanılan maskelerden peeling...
  2. Cildi beyazlatan uzakdoğu maskesi

Cildi beyazlatan uzakdoğu maskesi

vücut beyazlatma deri beyazlatma hindistan cevizi maskesi vücut beyazlatıcı deriyi Cildi beyazlatmaya ve rengini amaya yarayan uzakdoğu maskesini ve maskenin özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Yarım çay bardağı Hindistan cevizi sütünün içine bir çorba kaşığı ananas suyu ekleyin. İkisini karıştırın ve yarım saat deride bekletin. Soğuk suya batırılmış pamuk yardımı ile çıkarın. Bu maskeyi birer...
  3. Cildi sıkılaştıran yumurta maskesi

Cildi sıkılaştıran yumurta maskesi

yoğurt ve yumurta maskesi yumurta maskesi yoğurt maskesinin faydaları Cildi sıkılaştıran yumurta maskesi tarifini sizler için paylaşıyorum 1 yumurta sarısı 1 tatlı kaşığı yoğurt 3 damla zeytinyağı Yumurta sarısını yoğurt ve zeytinyağı ile karıştırarak macun kıvamına getirin. Cildinizi temizledikten sonra maskeyi göz çevresi ve dudaklardan uzak tutarak yüzünüze sürün. 20 dk sonra ılık su ile...
  4. Cildi canlandıran bal maskesi

Cildi canlandıran bal maskesi

bal maskesi cildi canlandıran maskeler bal ve zeytinyağı maskesi cilt için cilt canlandıran yüz Cildi canlandıran ve sağlıklı bir görünüm elde etmenize yarayan bal maskesi tarifini sizler için veriyorum 1 Tatlı laşığı bal Yarım limon suyu 1 Tatlı kaşığı zeytinyağı Bal, zeytinyağı ve limon suyunu iyice karıştırın. Yüzüünüze ve boynunuza sürün 15 dakika etkilemeye bıraktıktan sonra ılık...
  5. Cildi nemlendiren avokado maskesi

Cildi nemlendiren avokado maskesi

Avokado Maskesi evde avokado maskesi yapılışı Evet Sevgili Melek'ler, bu yazımızda evde yapılan cilt maskeleri tarifleri konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve sizlere avokado maskesi tarifi sunuyoruz. İşte size cildinize güzellik katacak ve pratik avokado maskesi Melek'lerim; Özellikle yorgun ve kuru ciltler için, güneşlenmenin ardından uygulanacak ideal bir maske! Bir kahve kaşığı...

Sayfayı Paylaş