gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cildiniz ışık saçsın!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hangi saçsınız 2 on hangi saçsınız
    Nivea Beaute, Beauty Lift Fondöten ile ışık saçan, genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Danışmanlığını dünyaca ünlü İtalyan makyaj uzmanı Mario De Luigi’nin yaptığı Nivea Beaute, cilt bakımını tamamlayan yeni ürünü Beauty Lift Fondöten’i piyasaya sunuyor.

3'lü etkiye sahip Nivea Beaute Beauty Lift Fondöten, ışık yansıtan pigmentleriyle yüzdeki ince çizgilerin ve kırışıkların görünümünü en aza indirerek cildi pürüzsüzleştiriyor, sıkılaştırıyor ve gerginleştiriyor.

Üstün kapatıcılık özelliğine sahip Beauty Lift Fondöten, zamanı geri çevirerek daha genç görünen bir ten sağlıyor. GKF 10 Güneş Koruma Faktörüyle cildi güneşin olumsuz etkilerine karşı koruyan ürün, "Vitamin Lift" kompleksi sayesinde cildi canlandırıyor ve nemlendiriyor.

Cildiniz ışık saçsın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuru Cİlde HavuÇ YaĞli SaÇlara Kekİk

Kuru Cİlde HavuÇ YaĞli SaÇlara Kekİk

cildim çok kuru ne yapmalıyım KURU CİLDE HAVUÇ YAĞLI SAÇLARA KEKİK Hayatı; kaliteli, sağlıklı, sevgi dolu ve neşeli yaşamak hepimizin isteği... Ben de bu konuda sizlere yardımcı olabilmek için çabalıyorum. Mesleki deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum. Hayat her zaman istediğimiz gibi yürümüyor. Güçlü olup zorlukların üstesinden gelmeliyiz. Hayatımızı kendimize göre yönlendirmeliyiz. Bunları...
  2. saçı ve cildi taze tutan besinler

saçı ve cildi taze tutan besinler

Saçı ve cildi taze tutan besinler Çiğ tüketilen besinleri yiyerek güzelleşebilirsiniz. Bu besinler, saçınızı ve cildinizi güçlendirerek, bakım yapar Söze hemen, 'aman sakın yanlış anlamayın!' diyerek başlayalım; çünkü 'yiyerek güzelleşin' derken, dilediğinizi yemenizi ve bu şekilde güzelleşmenizi kastetmiyoruz. Sizi içten ve dıştan güzelleştirecek, uzmanların özellikle çiğ olarak...
  3. ışık tedavisiyle pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz

ışık tedavisiyle pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz

Cilt bakımı dünyasında, her geçen gün yeni bir ürün geliştiriliyor. İlginç olan şu ki; ileri teknoloji doğayı yakalamaya çalışıyor. Bu yıla damgasını vuracak olan yenilik; Bu yıla damgasını vuracak olan yenilik; mavi-sarı ve kırmızı ışıkla cildi geliştirmeyi başaran Led terapi olacak gibi görünüyor. Gayet ilginç bir yöntem; ne ısı, ne bir kimyasal işlem, ne de basınç söz konusu. Sadece...
  4. Cilde Bulaşan Saç Boyası Lekelerini Nasıl Çıkarırız?

Cilde Bulaşan Saç Boyası Lekelerini Nasıl Çıkarırız?

saç boyası nasıl çıkar cilde bulaşan saç boyası nasıl çıkar derideki deriden lekesi ciltten Aile bütçenize katkıda bulunmak adına saçlarınızı evde kendiniz boyuyorsanız sizlere saç boyarken oluşan cilde bulaşan lekeler hakkında işinize yarayacak önerileri sunuyorum.Özellikle koyu renk boyalar cildinizde daha fazla lekelerin belli olmasına neden olur.Bu lekelerden kurtulmanın yolları ise...
  5. Saçlarınız Ve Cildiniz İçin Kırmızı Et!

Saçlarınız Ve Cildiniz İçin Kırmızı Et!

saç bakımı, cilt bakımı, etin faydaları Sevgili melekler, şöyle bir atrafınıza baktığınızda pek çok insanın kırmızı et sevdiğini görürsünüz. Ancak ne yazıkki az da olsa bir kısın insan kırmızı etten uzak durur. Oysa kırmızı et dengeli ve uygun bir şekilde tüketildiğinde özellikle saçlar ve cilt için son derece faydalıdır. Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi...

Sayfayı Paylaş