gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Cilt Renginizi Açmak ELinizde

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

cilt tonu açma cilt tonunu açmak için yüze domates sürmek bronz teni açmak bronz ten nasıl beyazlar Cİlt Renginizin koyuluğundan şikayetçiyseniz cilt renginizi açabilirsiniz kızlar...Yüzünüzün daha beyaz görünmesi için domates salatalık çiğ patates ve soğan suyunu karıştırıp yüzünüze uygulayabilirsiniz.

Cilt renginizi açmak için ise 1 adet yumurtanın akını köpükleşinceye kadar karıştırdıktan sonra 4 gr gliserin ve 100 gr votka ilave edip biraz daha karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışımı yüzünüze sürüp yaklaşık 20 dakika bekletin.

Güneş yanığına karşı Güneşte fazla kaldınız ve bu sadece aynada değil çektiğiniz acıyla da kendini belli ediyor. Güneş yağı için ilkyardım yine buzdolabınızda.
    Salatalığı küçük parçalar halinde doğrayın rendeleyin ya da püre haline getirin. Elde ettiğiniz kıvamı bir pamuk parçasının üzerine yayın ve cildinizin üzerine bastırın ne kadar süreyle isterseniz. Ya da demlenmiş çayı buzdolabında bekletin ve cildinizi soğuk çayla ferahlatın. İdeal “söndürücüler” arasında soda beyaz şarap ve cini de sayabiliriz

Yavaş beyazlatıcı krem olarak 2 çay kaşığı salatalık suyuna 30 gr. besleyici krem katılmış özel yapımlı krem kullanılabilir. Bu krem ağzı iyi kapatılan siyah renkli cam kavanoza koyulup karanlık mekânlarda saklanmalıdır. Bu kremi herkes hazırlayabilir
    Yüzü beyazlatmak için ev şartlarında yüz yoğurt ile yıkana*bilir veya çilekten frenk. çileğinden rendelenmiş salatalıklardan hazırlanmış maskeler kullanılabilir. Maske uygulandıktan 30-40 dakika sonra yüz ılık suyla yıkanıp besleyici krem sürülür
    Yatmadan önce yüze taze salatalık domates çiğ patates sebzeler soğanın suyu ve bir dilim limon sirke ile birlikte karıştırılıp sürülebilir. Köpükleşinceye kadar çırpılan yumurta akına l limon suyu 4 gr. gliserin ve 100 gr. votka katılarak hazırlanan özel bileşim yüz için yararlıdır.

Yukarıda belirtilenlerin hepsi çili yok etmek için değil ondan korunmak için kullanılır. Eğer bu çabaların hiçbiri yararlı olmayıp tam tersine çil oluşma çoğalırsa doktorun tavsiyesi olmadan başka çabuk etki edici kremler veya losyonlar hazırlayıp yüze uygulamak iyî değildir. Çünkü yüzde iz kalabilir.

Yüzü beyazlatıcı kremi ilkbahardan sonbahar bitene kadar uygulamak lâzımdır. İlkbaharda ve yazın güneşten koruyucu krem ve pudralar kullanmak gerekir

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben beyazlamasını değill bronz olmasını istiyorum tabikide :D

3. asl!

asl! Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm. ''Cİlt Renginizin koyuluğundan şikayetçiyseniz cilt renginizi açabilirsiniz kızlar...Yüzünüzün daha beyaz görünmesi için domates salatalık çiğ patates ve soğan suyunu karıştırıp yüzünüze uygulayabilirsiniz.''

hangi uygulama şekli daha doğru olur bilgiverir misiniz?
    kaç dakika beklenir; hangi aralıklarla uygulanır, tüm vucuda uygulasak etkisi olur mu? :D

4. Helinn

Helinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalr,
    Güneşte istemeden biraz fazla kaldım. Yüzüm yandığından çok fazla bronzlaştım.Ben Bronz ten sevmiyorum.En kısa sürede nasıl eski ten rengime kavuşurum.
    Teşekkürler

5. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

teşekkürler emeğine sağlık

Cilt Renginizi Açmak ELinizde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ten Rengini Açmak İçin...

Ten Rengini Açmak İçin...

ten rengini açmak ten rengini açmak için ten rengini açmak için, neler yapmak lazım, çareler, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ten rengimiz yıllar geçtikçe güneşin de etkisiyle koyulaşır.Ten rengimizi daha parlak ve daha ışıltılı görmek isteriz.Bunun için sizlere Suna Dumankaya'nın bitkisel kürünü veriyoruz: 200 gram kaynar suyun...
  2. Doğal Yollarla Saç Rengini Açmak

Doğal Yollarla Saç Rengini Açmak

saç saç bakımı saç renkleri sarı saç saç rengini açmak saç rengini doğal yollarla açmak saç rengini doğal yollarla nasıl içerim hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Kızlar kahverengi, kumral, yani koyu tonlardaki doğal saç renginizi; doğal ve etkili yöntemle açmak, bu yılın moda saç renklerine uygun hale getirmeye ne dersiniz? Papatya suyu uygulaması ile saçınızın rengini kimyasal...
  3. Saç Renginizi Açmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

Saç Renginizi Açmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

Bu konu; Saç Renginizi Açmak İçin Neler Yapabilirsiniz haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçlar kadınların en çok önem verdiği yerlerinin başında geliyor. Saçlarımız bakımlı ve hoş durduruğunda kendimizi iyi hissederiz. Bu sebeple de temizlik başta olmak üzere bazı bakımlar uygular, arada bir rengiyle oynamak isteriz. Eğer siz de saç renginizden sıkılıp yenilik yapmayı...
  4. Cilt Renginizi Açmak İçin Doğal Beyazlatıcı Maske Tarifi

Cilt Renginizi Açmak İçin Doğal Beyazlatıcı Maske Tarifi

cilt beyazlatıcı maske, cilt rengini açmak için maske, cilt rengi nasıl açılır Sevgili melekler, zamanla ciltte ölü hücreler birikir, yer yer lekelenmeler, siyah noktalar oluşabilir. Bu sebeple cildin rengi de koyulaşabilir. Bu kötü görüntüyü ortadan kaldırmak için cilde peeling yapılması gerekir. Cildinizin rengini açacak, ölü hücrelerden temizleyecek bu peeling nasıl yapılır hep birlikte...
  5. Cilt rengini açan beyazlatan kremler

Cilt rengini açan beyazlatan kremler

Herkesin ten rengi farklıdır.Kimi esmer ten renginden hoşlanır kimi de beyaz tenden.Esmerler ten rengini fondotenlerle ,kremlerle açmaya çalışırken,beyazlarda esmer olmak için solaryumlara giriyor.Yani herkes kendinde olamyana meyilmi gösteriyor artık farklılıkmı istiyor bilemedim.Cildinin beyaz olmasını isteyen esmer hanımlar ,Yazımızın devamın da beyaz tene sahip olmak için kullanılıcak...

Sayfayı Paylaş