gebe
  1. xxx12

xxx12 Forum Okuru

Cinsel ilişkiden sonra hamile kalmak için yapılması gerekenler var mı kızlar

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında xxx12 tarafından paylaşıldı.

Uzun süredik bebek bekliyoruz ve duyduğum kadarı ile daha doğrusu kulak misafiri oldum bu ilişkiden sonra kadınlar bişeyler yapıyormuş hamile kalmak için yapılması gerekenler var mı ? Ben tam olarark ateş ölçme yöntemi kullanıyorum ve zamanını tam biliyor ve geçirmiyorum. Hoş biraz kan gelmesi ve vajinada da yanma oluyor ama cinsel ilişkiden hemen sonra benim bebeğim olsun diye yapacağım birşey var mı yardımcı olur musunuz bana

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;

Hamile kalmak için yapılması gerekenleri vereceğim iki linkte bulabilirisiniz. Ovülasyon günlerinizi saptamak için ateş ölçme yöntemi gibi uğraştırıcı yöntemler uygulamanıza gerek yok.Daha pratik olan ovülasyon testlerini kullanabilirsiniz.Birliktelik sonrası yanma, lekelenme, kanama oluyorsa mutlaka hekime görünün..

Nasıl hamile kalırım?

En kolay nasıl hamile kalınır?

Cinsel ilişkiden sonra hamile kalmak için yapılması gerekenler var mı kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorum.gebe kalabilmek için yapılması gerekenler

hamile kalmak istiyorum.gebe kalabilmek için yapılması gerekenler

hamilekalmakistiyorum hamile kalabilmek için yapılması gerekenler hamile kalmak için yapılması gerekenler kalmak istiyorum gebe Hamile kalabilme Kararınızı verdiniz ve bir bebeğiniz olsmasını istiyorsunuz… Sağlıklı bir hamilelik için önemli bazı konulara dikat etmeli ve bilmelisiniz. Kadınlarda gebelik için en verimli günler, kadında yumurtlamanın olduğu gün ve bu tarihten 5 gün öncesidir....
  2. ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.
  3. hamile kalmak için ateş ölçme yöntemini deneyen var mı ??

hamile kalmak için ateş ölçme yöntemini deneyen var mı ??

bana yorum yapıcak birini rıyorum bu yöntemle hamile kalmış
  4. Hamile kalmadan önce okuyun

Hamile kalmadan önce okuyun

Bazı gebelikler oldukça iyi şekilde planlanmış ve başından sonuna kadar iyi bir şekilde kontrollü olarak bir hekim tarafından izlenme şansına sahipken; maalesef pek çoğunda bu mümkün olmamaktadır. Anne adayının gebelik öncesi bilinçli olması ve isteyerek gebeliğe karar verilmiş olması gebelikte ortaya çıkabilecek pek çok rahatsızlığı önleyecektir. Bazen ise tamamen beklenmeyen (tesadüfi...
  5. Doğal yollarla gebelik elde etmek

Doğal yollarla gebelik elde etmek

Uzun süredir hamile kalamama nedeniniz her ne olursa olsun, tedavi seçeneğine geçmeden önce doğal yöntemleri denemek gerektiğini düşünüyorum. Bilhassa yaşınız 35’ın altındaysa… Yaşam stilinizi ve beslenmenizi değiştirirseniz doğal yolla hamile kalamamanız için hiçbir neden olamaz. Tabii buna engel olacak anatomik bir eksiklik ya da tıbbi bir imkansızlık sözkonusu değilse... Günümüzde...

Sayfayı Paylaş