gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Çiöekli Gelin Başları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

Cogu zaman gelin basi cok duzgun cok ozenilmis olmasina ragmen gelinlerin rahatligini ellerinden calip gidiyordu sanki.. Dugun salonlarinda gelinlere baktigim zaman her an bir taraflari dagilacakmis gibi zor durumda olduklarini bu durumla bas etmeye calistiklrini goruyordum... Simdi tabi ki hersey zevk meselesi.
    Biz kadinlar zarif gorunmenin yan sira rahatligi da kendimize bir borc biliriz ve oyle de olmali..
    Gelin baslari dugun gunu en zor islerden biridir suphesiz...
    Rahat olun lutfeeeen...
    Hafif toplnmis saclariniza bu guzel ciceklitokalardan takarak hem guzel gorunecek hemderahat edeceksiniz eminim...
    Hem gecenin sonunda o zavalli damadi saclarinizi cozmeniz icin o kadar cok bekletmeye ne gerek var dimi?..
    Yazik yaaaa....
    :)

Çiöekli Gelin Başları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin başı saç modelleri

Gelin başı saç modelleri

gein başı helen saç modelleri helen saç modeli modeli ben çok beğendiim..evlencek olan melişlerim bir de siz bakın beğenebilcekmisiniz??
  2. gelin başı

gelin başı

duvak nasıl takılır gelin duvağı nasıl takılır melişlerim hepimiz biliyoruzki düünlerde tüsettürler farklı şekılde baglanır süslenir.işde bunlarda onlardan bır kaçı.umarım begenirsiniz.buyrunuz...
  3. gelin başı,geli aksesuarları,nişan başı

gelin başı,geli aksesuarları,nişan başı

nişan başları nişan başı kapalı başı kapalı modelleri aksesuarları aishasbridal açık ve kapalı hanımlar için birbirinden güzel aksesuarlar tasarlıyor.
  4. Gelin başları

Gelin başları

gelin saçları 2011 Evet kızlar daha aklınızda gelin başı olarak model yoksa bunlar size yardımcı olabilir hadi bakalım begencenizmi acaba :hıms:

Sayfayı Paylaş