gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cityville ''Vatandaşlar Mutsuz'' Uyarısı

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cityville, vatandaşlar mutsuz uyarısı, citizens are unhappy, neden olur, nasıl düzelir, oyun hileleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili cityvillesever melekler,
    İş oyunu oynamak değil,sorun çıktığında nasıl düzeltildiğini bilmekte değil mi ? :tik:

Bazen bu oyunu oynarken ''Citizens are unhappy'' uyarısıyla karşılaşırız.

"Citizens are Unhappy" yani "Vatandaların Mutsuz" yazıyor ise bunun nedeni şehirde yaşayan kişi sayısının fazlalığıdır. Her yeni ev yapışınızda şehirde yaşayan kişi sayısı da doğal olarak artıyor. Bu durumu düzeltmenin yolu da populasyonu arttırarak çözülür melekler..:)

Cityville ''Vatandaşlar Mutsuz'' Uyarısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutsuzum.. :(

Mutsuzum.. :(

Hiç arkadasım yok kendimi cok yalnız hissediyorum :cry:
  2. SGK'dan vatandaşlara sigorta uyarısı

SGK'dan vatandaşlara sigorta uyarısı

Hayali şirketlerde vatandaşları sigortalı göstererek devleti dolandıranlara karşı SGK uyarıda bulundu. SGK Rehberlik ve Teftiş Başkanı Mustafa Apaydın, bin 265 kişiyi sigortalı gösterme vaadiyle kandıran 43 paravan şirketin sahiplerinin suç örgütü kapsamında yargılanacağını belirtti. Apaydın, "Herhangi bir yerde çalışmadan sigortalı göstereceklerini iddia edenlere hiç kimsenin kanmaması...
  3. mutsuzum:(

mutsuzum:(

eşimle 4 yıl önce evlendik birbirimizi deliler gibi sevrek 3 yaşında bi kızım var eşim alkol alıyor sürekli tabi arkasından küfürler şiddet bunu aileme anlatmaya çalışıyorum geçer düzelir diyorlar ayrılamıyorum elalem ne der naparım ben diye çalışıyorum kazanıyorum yetmiyor se sevgim sede çalışıp eve bakmam aklınıza gelecek her kötülüğü yaptı bana şimdi içince dövmüyor beni ama yanlızım...
  4. Mutsuzum

Mutsuzum

Genelde Turkiyede mutsuz,hayatlarindan umidi kesmis bir cok psikolojik sorunlari olan kisilerin sayisi gun gectikce artis gosteriyormus. Bunun sebebi bi cok sey olabilir ornegin yeni bir hayata baslamanin zorluklari veya bir dogum sonrasi,biten bir iliskinin geriye braktigi bosluk ve guvensizlik.. Ozellikle biz kadinlarda daha cok rastlanan bu durumlar ilkbahar ve sonbahardaki degisimlerle...
  5. mutsuzum

mutsuzum

evlendim mutsuzum merhaba bayanlar bende araniza yeni katildim 2 senelik evliyim ve cok mutsuzum aslinda severek hemde cok severek evlendim ama esimin ailesi ile ayni binadayiz 2senedir kan kusturuyorlar bize neredeyse ewliligimiz bozulmak uzere ne yapmaliyim

Sayfayı Paylaş