clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında najehaje tarafından paylaşıldı.

1. clexane 4000 clexane kan sulandırıcı iğne nedir 04
    sevgili melekler bir önceki hamileliğimin kötü sonuçlanması sebebiyle doktorum bu sefer clexane iğne yazdı hergün bir tane göbekten yapıyorum. merak ettim daha önce benim kullandığı iğneden kullanan varmı? göbeğinde herhangi bi morartı şişlik falan meydana gelen. benim şuan iğne olan yerlerde ağrı mevcut. Rabbim bu sefer bu kadar sıkıntının ağrının karşılığını verir. sevgiyle ve hamile kalın melekler....
    Kadınlar Melektir
  2. 3 gündür bakıyorum ama benden başka clexane igne kullanan yok galiba. eger ilerde aranızda kullanmak zorunda kalan olursa yardımcı olmaya çalışırım melekler...
  3. bende kullanıyorum

bende kullanıyorum su an 31 haftlık hamıleyım dahaoncekı hamılelıgım olumle sonuclandı ama bu ıyı sız dogum yaptınızmı nasıl ne zaman buraktınız ıgneyı yardımcı olursan sevınırı tesekurler bende gobekten yapıyorum az var morluklar fazla degıl
  4. sevgili misafir melek benim de bundan önceki hamileligimde bebegim karnımda ölmüştü. doktorum bana o zaman söylmişti bir daha ki hamilelikte iğne kullanıcaz diye. senin hamileliğin benimkinden çok çok ilerde benim hamileliğim henüz yeni sayılır. doktorum bana kesin olarak şu kadarlık demedi. sen kendin mi yapıyorsun iğneni? benim şuan sadece iki iğne yeri mor bir iğne yerimde kan oturmuş gibi oldu. iğne ile ilgili olarak yanlış bilmiyorsam son haftaya kadar kullanmaya devam ediyorsun. yaptığım araştırmaya göre doğum yapacağı ana kadar kullananlar bile var. benim bu iğne olayıyla ilgili bilgilerim şuan bu kadar ama kullandıkça bilgi edindikçe elimden geldiğince yardımcı olurum tabiki
  5. Merhaba ben 14 haftalık hamileyim. 6.haftadan beri clexan kullanıyorum. hergün göbekten iğne oluyorum daha önceki 3 hamileliğimde ölü doğumla sonuçlandı. bu seferki doktorum clexan verdi hergün kullanıyorum. biraz acısa ve göbeğim morarsada bebeğim için herşeyi yaparım:)) Allah hepimize hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. clexane 4000

,
  2. clexane nedir

,
  3. clexane 0.4

,
  4. oksapar kullananlar,
  5. clexane 4000 gebelikte kullanımı,
  6. clexane 4000 hamilelikte kullanımı,
  7. clexane 4000 kullananlar,