gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

çocuk düşürten çayı aramışlar!

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] DİZİ İZLEYİCİSİ, BİNBİR GECE'NİN FİNALİNDE ŞEHRAZAT'IN BEBEĞİNİ KAYBETMESİNE YOL AÇAN BİTKİ ÇAYINI GERÇEK SANDI.

Binbir Gece'nin geçen sezon finalinde Şehrazat ile Onur'un ikinci kez nikah masasından dönmesine neden olan mimar Eda'yı canlandıran Canan Ergüder, dizide Şehrazat'ın çocuğunu düşürmesi için bir karşım hazırlıyordu. Düğün günü bu nedenle bebeğini kaybeden Şehrazat'ı gören genç kızlar bunun gerçek olduğunu sanıp bir kürtaj yöntemi olarak kullanmak istemiş.

Habertürk ekranlarında yayınlanan Saba Tümer'le Bu Gecce Programı'na katılan oyuncu Canan Ergüder, dizinin çok konuşulan sahnesinden sonra dizinin hayranlarının bu sahneden ne kadar çok etkilendiklerini anlattı. İzleyici o kadar etkilenmiş ki; Şehrazat'ın bebeğini kaybetmesine yol açan o bitki çayını aktar aktar gezip aramış.

Dizide kötülük etmek için bu tehlikeli çayı hazırlayan oyuncu Ergüder, ’O gerçek değil’ diyerek ekran başındakileri uyardı.

Bıçak Sırtı’ndan onra Binbir Gece'deki rolüyle dikkat çeken Ergüder, 'Bu sahneden sonra, genç kızlar aktarlara gidip benim Şehrazat’a yaptığım karışımı aramışlar. Bu gerçek değil. Lütfen aramayın böyle kürtaj yapılmaz. Bunu duydum ve çok üzüldüm. Bazen halkımız çok ciddiye alıyor' dedi.

Son düzenleme: 14 Ekim 2008
çocuk düşürten çayı aramışlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MB Faizi 1.25 Düşürdü

MB Faizi 1.25 Düşürdü

Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK), kısa vadeli faiz oranlarında beklentilerin oldukça üzerinde sürpriz indirim yaptı. Buna göre, gecelik borçlanma faiz oranı yüzde 16.25’ten yüzde 15’e, borç verme faizi de yüzde 18.75’ten yüzde 17.50’ye düşürüldü. MERKEZ Bankası Para Politikası Kurulu (PPK), bu yılın son toplantısında faizde sürpriz bir indirime getti. ABD Merkez Bankası’nın...
  2. Bebeğini klozete düşürdü

Bebeğini klozete düşürdü

Hastanenin tuvaletinde doğuran genç kadın bebeğini klozete düşürdü. Almanya'da bir sağlık skandalı yaşandı. Hamile olan 17 yaşındaki genç kız sancıları tutunca hastaneye gitti. Ancak hastanede doktor ve hemşireler ilgi göstermeyince sancıları artan hamile kadın tuvalete gitti. Tam bu sırada bebek doğdu, bağırarak yardım isteyen genç kadının yardımına bir hemşire yetişti. Hemşire yeni doğmuş...
  3. okul çocuklarında çanta ve ayakkabı seçimlerine dikkat

okul çocuklarında çanta ve ayakkabı seçimlerine dikkat

Alışverişe çıkmadan okuyun ....Çanta ,ayakkabı deyip geçmemek gerekiyor..Seçimlerinizde lütfen sağlık unsurlarını da unutmayın:) Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasına az bir süre kala veliler bir yandan bayram alışverişi, bir yandan da çocukları için okul alışverişi yapıyorlar. Alışverişlerde kuşkusuz en önemli kalemi çanta ve okul kıyafetleri oluşturuyor. Ancak, rengine ya da biçimine...
  4. Çocuklar için örgü çanta modelleri

Çocuklar için örgü çanta modelleri

örgü çocuk çanta modelleri çoçuk çanta modelleri çocuk örgü cocuklar icin canta Çocuklar için birbirinden güzel ve şirin örgü çanta modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum=)
  5. Çocuklara Çanta Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Çocuklara Çanta Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

okul çantası alırken, okul çantası alırken nelere dikkat edilmeli, okul çantası nasıl olmalı Sevgili melekler, okullar açıldı. Koca bir tatilden çıkan çocuklar okula adapte olmaya çalışırken özellikle minik öğrenciler için çantalar büyük ağırlık olacak. Bu yüzden çocuklara çanta seşerken son derece dikkatli olmak gerekiyor. Henüz kendilerini taşımakta zorluk çeken miniklerin kendi boyları...

Sayfayı Paylaş