gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çocuk Oyuncu Madeline Carrol Hayatı Hakkında Bilgiler

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Madeline Carrol Hayatı, Resimleri Madeline Carrol Kimdir

Sevgili melekler, başrolünde dünyaca ünlü aktrisin oynadığı Resident Evil 3 (Ölümcül Deney) filminde de rol alan ABDli çocuk oyuncu Madeline Carrol hayatı, resimleri ile ilgili bilgiler paylaşacağız sizlerle.. :)

Madeline Carrol, ABD'li çocuk aktristir.. Cold Case , Night Stalker, Wanted ve Lost gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Aktris Grace Johnson'un kuzenidir. The Santa Clause 3:The Escape Clause ve Resident Evil 3 filmlerinde rol almıştır.Ayrıca Flipped filminde Callan McAuliffe ile baş rolü paylaşmıştır.

Çocuk Oyuncu Madeline Carrol Hayatı Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Hayatı Hakkında Bilgi

Atatürk'ün Hayatı Hakkında Bilgi

Atatürk'ün Hayatı Hakkında Bilgi Atatürk'ün Hayatı Hakkında Kısa Bilgiler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler... Bu yazımızda Atatürk'ün hayatı hakkında kısa bilgi edinmek istyeyen tüm arkadaşlarımızı düşündük ve Atatürk'ün hayatı hakkında kısa bilgiler sunuyoruz. Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selanik’te doğdu. İlk öğrenimini ve askerî öğrenci...
  2. Şubat Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Şubat Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

şubat dizisi şubat dizisi oyuncu kadrosu şubat dizisi oyuncuları Kış sezonunda Eylül ayında ekranlara gelmesi planlanan Şubat Dizisi konusu hakkında sizlere bazı bilgiler vermiştik melekler :) Bu yazımızda ise Şubat dizisi oyuncu kadrosu bilgilerini paylaşıyoruz :) Eylül ayında başlayacak fantastik drama olacak Şubat Dizisinde, diziye adını veren Şubat'ı Alican Yücesoy; Yağmur'u ise...
  3. Madeline Carrol Kimdir, Resimleri var mı

Madeline Carrol Kimdir, Resimleri var mı

Geçenlerde bir film izledim orda çocuk yaşta bir oyuncu vardı adı sanırsam Madeline Carrol du ve ilgimi çekti. Aranızda Madeline Carrol Kimdir bilen varsa biyografi bilgilerini ve Madeline Carrol Resimlerini paylaşırsa sevinirim.
  4. Işın Karaca Hayatı Hakkında Bilgiler

Işın Karaca Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Işın Karaca Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müzik dünyasında muazzam sesiyle dikkat çeken Işın Karaca hayatı hakkındaki bilgileri bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 7 Mart 1973 tarihinde Londra'da doğan Işın Karaca, ilk günden olmasa bile çocukluğundan bu yana şarkı söylüyor. Öğrencilik yıllarında başladığı müzikal çalışmalarına, Londra IV King...
  5. O Hayat Benim Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

O Hayat Benim Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

o hayat benim dizisi, o hayat benim dizi oyuncuları, o hayat benim dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Fox Tv'nin yepyeni dizisi O Hayat Benim yakında başlıyor. Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun başrollerini paylaştıkları dizide yer alacak diğer oyuncular ise şöyle sıralanıyor: Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu, Süleyman Atanısev. Dizi, Ocak sonu ya da Şubat başında Fox TV...

Sayfayı Paylaş