gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocuklara Karşı Neden Şiddet Kullanılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çocuklara Karşı Neden Şiddet Kullanılır ? Evet arkadaşlar neden çocuklarımıza şiddet uyguluyoruz yok ben uygulamıyorum demeyin eminim sözde bile olsa şiddet uyguluyorsunuzdur.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çocuklara Karşı Neden Şiddet Kullanılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Kadına karşı şiddet

"Kadına karşı şiddet

"Kadına karşı şiddet" AİHM yolunda "Kadına Karşı Şiddet" Avrupa Birliği'ne giriş süresinde Türkiye'nin çözümlenmesi gereken sorunlardan biri. Tüm uluslararası sözleşmeler ve yasalar çerçevesinde, "Kadına Yönelik Şiddet"e karşı düzenlenen kampanyalar birbirini izliyor. Bu kapsamda 4329 sayılı Ailenin Korunmasına Dair Kanun çıkarıldı. Bu kanunun da yetmediği,...
  2. Çocuklarda öfke krizine karşı neler yapılmalıdır?

Çocuklarda öfke krizine karşı neler yapılmalıdır?

Çocukların duygusal gereksinimlerinin karşılanıyor olması onları mutlu eder. Güven duygusunun oluşması için olumlu deneyimlere, başarılı eğitim yöntemlerine ihtiyaç vardır…. Çocukların duygusal gereksinimlerinin karşılanıyor olması onları mutlu eder. Güven duygusunun oluşması için olumlu deneyimlere, başarılı eğitim yöntemlerine ihtiyaç vardır. Bebeğin yaşamla kurduğu bağla ihtiyaç duyduğu...
  3. çocuk ve kadınlara şiddet

çocuk ve kadınlara şiddet

çocuklara ve kadına şiddet ile ilgili bilgiler verebilir misiniz? Please acil lazım lütfen
  4. Anneler Çocuklara Karşı Neden Şiddet Kullanılır

Anneler Çocuklara Karşı Neden Şiddet Kullanılır

Çocuklara Karşı Kullanılan Şiddet Nedenleri Anneler Çocuklara Karşı Neden Şiddet Kullanılır Her ne kadar iyi bir anne - babas olsanızda, mutlaka çocuğunuza karşı şiddet uyluyorsunuzdur sözde şiddet bile olsa. Ki şiddet illa da dayak atmak değildir. "Uslu dur yoksa kızarım, ceza veririm, küserim, seni sevmem vs vs..." gibi sözlerde şiddettir. Peki neden çocuklarımıza şiddet...
  5. Çocuklarda Okul Korkusuna Karşı Neler Yapmak Gerekir ?

Çocuklarda Okul Korkusuna Karşı Neler Yapmak Gerekir ?

Okul Korkusunu Yenmenin Yolları Okul Korkusu Sevgili melekler, okulların açılmasına az bir zaman kala okula yeni başlayacak çocukların ailelerini bir telaştır aldı. Öncelikle internetten çocuğun kayıt olduğu okulla ilgili bilgi aldıktan sonra okul alışverişine çıkılacak. Çanta, beslenme, kalem, silgi derken herşey son derece zevkli bir şekilde geçecek ama okulun ilk günü gelip çatınca...

Sayfayı Paylaş