gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çocuklarımız için dekoratif mama setleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mamma mama setleri Çocuk mama tabağı
    Oldum olası ayıcıklı, böcekli, cicili bicili şeylere bayılırım. O yüzden ne zaman bir çocuk mağzasına girsem, eşim beni ordan çekiştirerek çıkarır. Beni bıraksalar saatlerce 'aman şuna bak ne tatlı bir oyuncak bu böyle ' ' Aman Allah'ım ne kadar şeker bir kıyafetsin sen' diye çocuklar için ne varsa onlarla konuşa konuşa dolaşabilirim. Benim çocukluğumda bu kadar çok çeşit olmadığı için içimde kalmış sanırım. İşte bu mama setlerini gördüğümde de yine içim gitti meleklerim. Ama şunların tatlılığına bakın bir hele;

Bu aslan figürlü mama seti tam da bizim aslan parçalarına göre;

Evimizin uğuru yavrularımıza bu uğurböcekli set çok yakışır.

Bu koyunlu mama setinde mavi rengini çok beğendim.

Bu da zürafa figürlü mama setimiz. Çocuklarımız zürafa gibi uzun olsunlar diye:lau:

Sizde benim gibi bu MAMMA markalı mama setlerini çok beğendiyseniz eğer evim.netten satın alabilirsiniz. Her birinin fiyatı ise 14, 90 tl Ayrıntılı bilgi ve satın almak için tık tık Giriş | Evim.net

2. sahile uzan

sahile uzan Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.582
    Ödül Puanları:
    113
    ay çok güzelmiş ya :)
    normal yemek takımları felanda oluyormu renkli

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    bu şekilde ayıcıklı olarak yemek takımı mı canım ayıcıklı yoktur muhtemel ama ben sana kedicikli bulurum:tik:

4. sahile uzan

sahile uzan Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.582
    Ödül Puanları:
    113
    Hayır tabi ayıcıklı değil de sade o tonlarda renkli

mesela yeşilli mavili gibi

yoksa kedi köpekli olmasın
    senmi satıyorsun bunları

5. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    anladım canım bulurum yeni konu açarım isteğin üzerine:) Yok sahilcim ben satmıyorum bu mama setleri www.evim.net te satılıyor. Ben sadece bilgi veriyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Mayıs 2012
  6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    699
    Ödül Puanları:
    113
    çocukların nasıl iştahları gelir bunlarda yemek yerken ama :D:D

7. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0
    uğurböcüklğe bayıldımmm

Çocuklarımız için dekoratif mama setleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kız ve erkak çocukları için harika uyku setleri

kız ve erkak çocukları için harika uyku setleri

çocuk uyku setleri çocuk uyku seti kız seti kız setleri Çocuklarınız için harika uyku setleri arkadaşlar.Hem çocuklarınız bunlara bayılacak hemde çocuk odasını çok şirin gösterecek...
  2. Çocuk odaları için dekoratif ahşap oyuncaklar

Çocuk odaları için dekoratif ahşap oyuncaklar

ahşap bebek odası takımları dekoratif oyuncaklar ahşap oyuncak evler Bu ahşaptan yapılmış dekoratif oyuncaklar tamda çocuk odaları için mükemmel birer obje.Daha çok erkek çocuğunuza hitap eden bu oyuncakların kendi odalarında olmasına çocuklarınız bayılacak hemde gelen misafirlerin hoşuna gidecek... Valla yapanların ellerine kollarına sağlık beceri ve sabır isteyen bir iş...
  3. Çocuk odaları için dekoratif yer minderleri.

Çocuk odaları için dekoratif yer minderleri.

Çocuk odaları bir evde her zaman en beğendiğim odadır. Çiçekli, balıklı perdeler, rengarek duvar süsleri, süslü lambalar... Çocuk odalarını apayrı bir hevesle dekore ederiz. O odads kendi çocukluğumuza döneriz adeta. Bu yer minderlerini gördüğümde bende çocukluğuma döndüm. Şirin dekore edilmiş bir çocuk odasına çok yakışırlar. Fiyatı 45 TL. SAtın almak isterseniz tık tık Dekoratif Yastık,...
  4. Dekoratif 5'li banyo setleri

Dekoratif 5'li banyo setleri

Dekoratif banyo setleri Banyo aksesuarları Her geçen gün değişen moda ile banyolarımız da renkleniyor. Rengarenk banyo aksesuarları, banyo paspaslar rengarenk seramik tuvalet fırçaları tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Bende bu banyo setlerini çok kullanışlı buldum ve sizinle paylaşmak istedim. Satın almak isterseniz satşı evhikayesi sitesinde yapılmakta. 5'li banyo setinin fiyatı ise 40...
  5. Artan İplerden Çocuk Odaları İçin Dekoratif Örgü Halı Nasıl Yapılır...

Artan İplerden Çocuk Odaları İçin Dekoratif Örgü Halı Nasıl Yapılır...

Örgü Dekoratif Halı Yapılışı İplerden Örgü Halı Yapımı Elinizde artan ipleriniz mi var işte çocuğunuz/bebeğinizin odası için çok güzel dekoratif halılar yapmaya hazırmısınız??? Bence ipler ziyan olamayacak hemde işe yaramış olacaklar hemde en güzel biçimde....Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..Bebekleriniz için en güzel örgü modelleri de burada ... Artan İplerden Çocuk Odaları İçin...

Sayfayı Paylaş