gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Konu, 'Cep Market' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Kızlar sizden bi yardım istiyorum. Ben yeni telefon aldım samsung galaxy ace. Az öncede pc de gördüm abim bi programa bakmış. Android telefon takip programı diye bişey :S Bunu telefona yüklediğinizde bütün mesajlar konuşmalar aklınıza gelebilicek herşey sizin hiç haberiniz olmadan karşıdakinin telefonuna gidiyo. Kamera kaydı bile yapıyo program. Tele farklı bi hat tak anında sms yada email ile gidiyo karşıdakinin telefonuna. Yani kısacası telefonda attığım adım bu program sayesinde anında abimin telefonuna ulaşıcak. Eminim ki bu programı abim yüklicek benim tele. Tabi şimdiye kadar yüklemediyse :( Bu konuda bilgisi olan var mı yardım edin bana yaa. Böyle bi programın yüklendiğini nasıl anlayabilirim. Nasıl kurtulabilirim. Allah rızası için bilen varsa yardım etsin. :(

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Arkadaşlar bu konuyla ilgili bilgisi olan yok mu :S Yardımınıza çok ihtiyacım var :(

3. yagmurcukk

yagmurcukk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    canım konu hakkında bilgim yok ama bana saçma geldi hiç duymadım böyle bişey keşke yardımcı olabilseydim

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Sağol canım yinede

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Refka,
    Yapılacak en mantıklı şey aldığın telefonu orijinal fabrika ayarlarına geri döndermen olacaktır. Menülerini bir araştır mutlak suretle içinde fabrika ayarlarına dön diye bir şeyin olması gerekiyor. Onu yapınca yüklenen herşey gider. Bu arada resimlerini ve özel dosyalarını lütfen içindeki karta yedeklemeyi unutma kolay gelsin.

RefRa ve CeMoŞ bunu beğendi.
  6. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    bende hiç duymadım öyle bişey :S

7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    var öyle bi takip programı refram abi telefonunu hiç aldımı sendenn almışsa yüklemiş olabilirrr sen en iyisi sadminin dediğini yapp

RefRa bunu beğendi.
  8. yagmurcukk

yagmurcukk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    canım telde net varmı net yoksa olmaz bence

9. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    nete gerek yok programm yüklenmesi yeterlii

10. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Evet yaa latitude diye bi program yüklemiş kaldıramıyorum da netten biraz bakiyim olmazsa sadmin abimin dediğin yaparım.

Çok teşekkürler hepinize

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

orta tuşa basılı tut görev yöneticisi üst menüden paket de oradan uygulamayı kaldırabilirsin

Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok acil yardım edinn..

Çok acil yardım edinn..

yamuk tırnak tırnak yamukluğu BAKIN MELEKLER ŞİMDİ BENİM TIRNAKLARIM BU SON ZAMANLARDA YAMUK YUMUK..HAMİLE OLDUĞUM İÇİN KUAFÖRÜME GİDEMİYORUM BU YÜZDEN BURDA YARDIM ALMAK İSTİYORUM DURMADAN KIRILIYO BENDE KESMEK ZORUNDA KALIYORUM MANİKÜR DE YAPAMIYORUM.. UZAYINCA YAMUK OLUYOR Bİ TÜRLÜ DÜZGNLEŞTİREMİYORUMM.. YARDIM EDİNNNN!!TIRNAKLARIM BENIM HERŞEYİMM.. BURDAKİ HERŞEYİ DENEDİM AMA OLMADI DÜN...
  2. yardım edinnn

yardım edinnn

Ya yeni konu açınca tekrar oraya gidip yorumlara fln nasıl bakcaz
  3. acil yardım istiyorum :(

acil yardım istiyorum :(

Arkadaşlar sizden yardım istediğim bir konu var ne yapacağımı bilemez haldeyim :( ben bir senelik evliyim eşimin ikinci evliliği benim ilk. 4 yaşında bir oğlu var pazarları alıyoruz akşam 5e kadar bizimle beraber. çocuğu alırken bize hakaretler etti 1 saat geç geldin çocuğu vermeyeceğim bir daha falan. ardından 6 tane falan msj atmış eşime msjlarda inanılmaz hakaretler küfürler yer alıyor....
  4. samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri nelerdir lütfen bana samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi verin arkadaşlar ben samsung galaxy s3 almayı düşünüyorum sizce alayım mı?
  5. çok acil yardım

çok acil yardım

bizim sokakta bi oğlan oturuyor ben bu oğlanla konustum falan ama oğlan la biz bi ara daha konusuyoduk bana senı sevıyorum falan dedı sonra yalanmıs tam 6 ay gectıkten sonra tekrar konuşmaya başladık yeni seni seviyorum dedi bennde hıc bısey demedim çünkü güvenmıyodum teklıf ettı kabul etmedım güvensızlıkten dolayı ama onu ne zaman görsem kalbim duracak gibi oluyo ve konusamaz hale gelıyorum...

Sayfayı Paylaş