gebe
  1. antalya07

antalya07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

çok acil yardım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında antalya07 tarafından paylaşıldı.

bizim sokakta bi oğlan oturuyor ben bu oğlanla konustum falan ama oğlan la biz bi ara daha konusuyoduk bana senı sevıyorum falan dedı sonra yalanmıs tam 6 ay gectıkten sonra tekrar konuşmaya başladık yeni seni seviyorum dedi bennde hıc bısey demedim çünkü güvenmıyodum teklıf ettı kabul etmedım güvensızlıkten dolayı ama onu ne zaman görsem kalbim duracak gibi oluyo ve konusamaz hale gelıyorum zaten hıc yüzyüze konusmadık sadece mesajlastık ne zman bizim evin önünden geçse saklanıyorum benı görmesin diye sizce asıkmıyım nolur yardım edin :(

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    canim bence asik degilsin bu sadece karsi cinsin sana ilgi duydugundan dolayi sen heyecanlaniyorsun ki buda cok normal. yasin kac bilmiyorum ama tahminen 16-17 yaslarindasindir. öyle degilmi :D yüvenmedigin kisilerlede sakin öyle fazla muhattap olma inan o cocuk seni kullanmak icin seni seviyorum diyor. biz kadinlar bu söze karsi zaafimiz var malesef bunu birisi bize söyleyince yelkenler suya iner pembe gözlüyügümüzü takariz.
    Bence aski, o heyecani evlenecegin kisiye sakla... o karsina ciktigi an hic hissetmedigin hisleri hissedeceksin ve bu tek kalp carpintisi ve konusamamak degil inan bana :D

3. antalya07

antalya07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    evet 17 yaşındaym ama farklı duygular bilmiyorum görünce eriyip bitiyorum :D :D: :D: :D:DD:D

çok acil yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aciL yaRdım

aciL yaRdım

aRkadaşLar bN qöndeRdiqim msjLaRı ve payLaştıqım konuLarı heR şeyi sLmek isTiyorum.ama siLemedim..nasıL siLebiLirim ?? ayRıca üyeLiqimi nasıL kaLdıRabiLiRİm...??
  2. Çok acil yardım edinn..

Çok acil yardım edinn..

yamuk tırnak tırnak yamukluğu BAKIN MELEKLER ŞİMDİ BENİM TIRNAKLARIM BU SON ZAMANLARDA YAMUK YUMUK..HAMİLE OLDUĞUM İÇİN KUAFÖRÜME GİDEMİYORUM BU YÜZDEN BURDA YARDIM ALMAK İSTİYORUM DURMADAN KIRILIYO BENDE KESMEK ZORUNDA KALIYORUM MANİKÜR DE YAPAMIYORUM.. UZAYINCA YAMUK OLUYOR Bİ TÜRLÜ DÜZGNLEŞTİREMİYORUMM.. YARDIM EDİNNNN!!TIRNAKLARIM BENIM HERŞEYİMM.. BURDAKİ HERŞEYİ DENEDİM AMA OLMADI DÜN...
  3. çok acil

çok acil

merhaba arkadaşlar derdime çare ne olur en son mart ayının 3ünde adet oldum ayın 26sında adetime 8gün kala beta hcg yaptırdım o çıktı hemşireye sordum gebe değilsiniz dedi bende buna binaen diş filmi çektirdim sizce gebelik var mı dır yok mudur acil cevap
  4. Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Kızlar sizden bi yardım istiyorum. Ben yeni telefon aldım samsung galaxy ace. Az öncede pc de gördüm abim bi programa bakmış. Android telefon takip programı diye bişey :S Bunu telefona yüklediğinizde bütün mesajlar konuşmalar aklınıza gelebilicek herşey sizin hiç haberiniz olmadan karşıdakinin telefonuna gidiyo. Kamera kaydı bile yapıyo program. Tele farklı bi hat tak anında sms yada email ile...
  5. nolur acil yardım edin çok korkuyorum

nolur acil yardım edin çok korkuyorum

ben bir yerde çalışıyorum orada sevgilim oldu çıktık daha sonra sorunlu bir şekilde ayrıldık kimse çıktığımızı bilmiyordu. daha sonra benm en yakın arkadaşım ile çıktı bunu herkese duyurdu.sorun bu değil ama arkadaşımın annesi bunları öğrenmiş bnm öğrendiğimi sanıp tehdit msjları attı. daha sonra arkadaşım annesinin aslında telefondan öğrendiğini söyledi dünde faceden bna (naber lan koduum)...

Sayfayı Paylaş