gebe
  1. bircehavva

bircehavva Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

çok acil

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında bircehavva tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar derdime çare ne olur en son mart ayının 3ünde adet oldum ayın 26sında adetime 8gün kala beta hcg yaptırdım o çıktı hemşireye sordum gebe değilsiniz dedi bende buna binaen diş filmi çektirdim sizce gebelik var mı dır yok mudur acil cevap

2. gunes6534

gunes6534 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çok erken yaptırmışsın kan testini.en azından adet gününü beklemeliydin.

3. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    zaten hamile olsaydın hemşire söylerdi korkma canımm ..

çok acil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok acil.

Çok acil.

Benim durumumu bilen biliyor..Biri var bana ciddi yaklaşıyor bende kısmen etkilendim..ama geçmişimden bahsetmedim terkedebilcek gitcek potansiyelde biri ama gelip isteyecek beni ama sorup soruşturcak okulda arkadaşlarım vs durumu biliyor vehep düşman oldular bana hadi diyelim istedi napacam kızlar bana akıl verin ağzını aradım anlatmak için kesinlikle tahammül bile edemedi.. sanırım ömür boyu...
  2. kızlar çok acil....

kızlar çok acil....

milli kültürümüzü yansıtan ögelerden biri.. 5 harfli baş harfi c ne olabilir bu biliyo musunuz acaba ?
  3. çok acil yardım

çok acil yardım

bizim sokakta bi oğlan oturuyor ben bu oğlanla konustum falan ama oğlan la biz bi ara daha konusuyoduk bana senı sevıyorum falan dedı sonra yalanmıs tam 6 ay gectıkten sonra tekrar konuşmaya başladık yeni seni seviyorum dedi bennde hıc bısey demedim çünkü güvenmıyodum teklıf ettı kabul etmedım güvensızlıkten dolayı ama onu ne zaman görsem kalbim duracak gibi oluyo ve konusamaz hale gelıyorum...
  4. Çok Acil!!!

Çok Acil!!!

Merhaba Partnerimle 1 buçuk ay önce ilişkiye girdik. 3 gün sonraysa tam zamanında regl olmuştum. Ancak bu ay reglim bir gün gecikti hamile miyimdir?
  5. sahabe isimleri çok acil

sahabe isimleri çok acil

merhabalar bana çok acil sahabe isimleri lazım lütfen yardımcı olurmusunuz iyi not almam için bu çok gerekli din ödevinden öğretmen sahabe isimlerini istedi kanaat notu kullanacak yapanlara bende teşekkür almam için kanaat notuna ihtiyacım var lütfennn yardımmm

Sayfayı Paylaş