Çok ilginç Desenli Oje modelleri

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında EVİN tarafından paylaşıldı.

1. EVİN

EVİN Yeni Üye

desenli oje oje modelleri değişik modelleri değişik ojeler desenleri nasıl yapılır Çok ilginç Desenli Oje modelleri. Bazılarını Uygulamak biraz cesaret ister gibi görünüyor

2. EVİN

EVİN Yeni Üye

Cevap: Çok ilginç Desenli Oje modelleri
    [​IMG] [​IMG][​IMG]

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

evet gerçekten de çok sanatsal duruyor :)

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye

emegine saglık degişikler

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Çok güzelleri varmış :)

6. güzel ,gizli kız

güzel ,gizli kız Forum Okuru

bende yapıyorum

bende tırnak süslüyorum ve bu kadar basit yapmadı her zaman güzel yeptım hiç
    yapıştırma kullanmadım hepsini elimle yaptım ve burdakilerin kaç katı güzellikteydi

7. BEN : )

BEN : ) Forum Okuru

Çok ilginç Desenli Oje modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İlginç Desenli Laptoplar

desenli laptoplar laptoplar
  2. İlginç Desenli Çoraplar

ilk bakışta uçuk görünen bu çoraplar farklı giyinmeyi sevenlerin hoşuna gidecek.
  3. Çiçek Desenli Babet Modelleri

çiçek desenli babet 18 lik çıtır hanımlar :) sizler için ve kendini genç hisseden hatunlara özel.. Çiçek desenli babet modelleriyle karşınızdayız. Özellikle gençlerin çok tercih ettiği bu babetleri gün içinde kotun altına tercih edebilirsiniz. Desenleri ve renkleriyle gayet sempatik duran bu ayakkabılara bir göz atalım.
  4. Desenli tırnak modelleri

desenli tırnak modelleri 2011 tırnak modelleri desenli tırnak, oje, modelleri, trendleri burada arkadaşlar 2011 tırnak trendleri, alışagelmişin çok çok dışında Melek'lerim. İki renkli ojelerin yanı sıra, bir de desenli modeller oldukça rağbet gördü bu sezon. Biz de Meleklermekani.com olarak, bu sezonun trendi olan desenli tırnak modellerini, bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz:A
  5. Desenli Abajur Modelleri istiyorum

Kızlar ben evimin dekorunu yeniledim ve biraz desen kattım bu kez şimdide sıra abajurlarımda ve sizden benim için Desenli Abajur Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  6. Desenli Çorap Modelleri istiyorum

Kızlar gece kıyafetlerine de uygun olan şık elbiselerin altına giyeceğim bir kaç Desenli Çorap Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum. :)İnce Desenli Çorap Modelleri istiyorum tabi ki:)
  7. Desenli Koltuklar isteyenler için 2013 desenli koltuk modelleri

2013 Desenli Koltuklar Desenli Koltuk Modelleri Desenli abiye elbiseler, desenli ayakkabılar derken desenler ev dekorasyon ürünlerinde de trend oldu Melek'lerim. Biz de daha önce sizlere 2013 ev dekorasyon trendleri arasına girmeye aday olan desenli perde modelleri paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi de sizler için, desenli koltuk modelleri sunuyor ve bilmenizi istiyoruz ki bu koltuklar...
  8. Desenli Laptoplar İsteyenler için 2012 Desenli Laptop Modelleri

Desenli Laptoplar 2012 Desenli Laptop Modelleri Daha önce sizlere kadınlara özel tasarlanan kırmızı notebook modeli sunmuş ve hakkında bilgi vermiştik. Bu sayfamızda da yine biz kadınlar için tasarlanan 2012 desenli laptop modelleri sunmak istiyoruz Melek'lerim.
  9. Desenli Şal Modelleri yeni şal örnekleri

Desenli Örgü Şal Modelleri Desenli Şal Örnekleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda 2012 örgü modası trendleri arasından seçtiğimiz birbirinden şık ve gözalıcı desenli örgü şal modelleri sunuyor ve bu kış için desenli şal örnekleri arayan tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz.
  10. Çaydanlık Desenli Lif Modelleri

Lif modellerin de farklı örnekler arayanlar için sizlere marifetli hanımların elinden çıkan el emeği göz nuru çaydanlık desenli lif modellerini paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. değişik oje desenleri