Çok ilginç Desenli Oje modelleri

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında EVİN tarafından paylaşıldı.

1. EVİN

EVİN Yeni Üye

desenli oje oje modelleri değişik modelleri değişik ojeler desenleri nasıl yapılır Çok ilginç Desenli Oje modelleri. Bazılarını Uygulamak biraz cesaret ister gibi görünüyor

2. EVİN

EVİN Yeni Üye

Cevap: Çok ilginç Desenli Oje modelleri
    [​IMG] [​IMG][​IMG]

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

evet gerçekten de çok sanatsal duruyor :)

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye

emegine saglık degişikler

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Çok güzelleri varmış :)

6. güzel ,gizli kız

güzel ,gizli kız Forum Okuru

bende yapıyorum

bende tırnak süslüyorum ve bu kadar basit yapmadı her zaman güzel yeptım hiç
    yapıştırma kullanmadım hepsini elimle yaptım ve burdakilerin kaç katı güzellikteydi

7. BEN : )

BEN : ) Forum Okuru

Çok ilginç Desenli Oje modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çok şık 2012 Desenli Adidas Ayakkabı Modelleri

Desenli Adidas Ayakkabı Modelleri Desenli Adidas Ayakkabı Sevgili melek'ler ve modayı yakından takip eden siz sevgili misafirler, bu yıl desenli kıyafetler çok moda. Hatta biz daha önce sizlere desen modasından seçtiğimiz desenli abiye elbise modelleri de sunmuş ve önümüzde ki sezon da bile desenlerin çok moda olacağını söylemiştik. Desen modasına uyan bir diğer marka da Adidas oldu...
  2. Desenli Keten Perde Modelleri çok şıklar

Desenli Keten Perdeler Desenli Keten Perde Modelleri Az önce sizlere http://www.meleklermekani.com/yemek-tarifleri/225858-desenli-kek-tarifi-ister-misiniz-melekler.html diye sorduk ve cevabı beklemeden de sizlere çok hoş bir kek tarifi verdik. Şimdide desen modasına devam ediyor ve evini yenileyecek olan arkadaşlarımız için ya da perdelerini yenileyecek olan arkadaşlarımız için 2013 perde...
  3. Desenli Şifon Elbise Modelleri çok şıklar

Desenli Şifon Elbise Modelleri 2012 Şifon Elbise Modelleri Desenli Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda sizlere 2012 desenli modasından seçtiğimiz birbirinden şık ve serin olan desenli şifon elbise modelleri sunuyor ve bu elbiseleri çok beğeneceksiniz diyoruz!
  4. Çok Değişik Çok ilginç Halı Modelleri

değişik halı modelleri ilginç halı modelleri Ev dekorasyonunun en önemli tamamlayıcılarından biride halılardır.Farklı ve ilginç tasarımdaki halı modelleriyle evinize gelen konukların ilgisini ve beğenisini kazanabilirsiniz.Bu güne kadar melekler mekanında bir çok halı modelini tanıttık.Ama bu sefer tamamen daha ilginç olanlarını bulduk.Evinde farklı bir hava yaratmak isteyenler için...
  5. 2013 tırnak desenleri modelleri desenli oje yapılışı

bu konu;desenli ojeler,2013 oje renkleri hakkında bilgiler vermektedir Yılın oje trendlerinden öne çıkan bu desenli oje çılgınlığı aynen devam ediyor. Sezonun gözde renkleri fon alınarak pek çok farklı desen ojelerde hayat buluyor.Tırnaklarına özen gösterenler oje çeşitlerini, ve ojelerle verebilecekleri desenleride iyi araştırırlar ve kendilerine de uygulamak isterler. 2013 oje...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. değişik ojeler

,
  2. deyişik ojeler