gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Çok Kısa Bir Test

Konu, 'Testler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

kısa testler komik testler kisa şans testleri şans testi Yolda yürürken kapalı, siyah bir evrak çantası gördünüz. Etrafta kimsecikler yok ve sahibinin adını görmek için çantayı açtığınızda bir tomar para döküldü. bu olya nasıl tepki gösterirsiniz?
    1. "Aaaa bu benim şanslı günüm!"
    2. "Eyvah, şimdi ne yapacağım?"
    3. "Bunu düşünmek için zamana ihtiyacım var."
    4. "Tanrı bunu bana hediye olarak yolladı."

Ve şimdi cevaplarrrrrrrr...
    Para dolu çantayı bulduğunuzda verdiğiniz tepki bir gün aniden çok çekici biri tarafından teklif alırsanız vereceğiniz tepkiye eşittir.

1. "Aaaa bu benim şanslı günüm!"
    Ayağınıza gelen şansa çocuklar gibi sevinme kapasiteniz var. Eğer insanlar sevinçlerini sizin gibi ifade edebilseydi dünya daha güzel bir yer olurdu.

Böyle zamanlarda ne yapacağını bilmemek normaldir. Ama karar sonuçta size ait. İstediğiniz kadar düşünün ama ellerinizi sıkıntıyla ovuşturmak için fazla zaman harcamayın yoksa birisi burnunuzun dibindeki şansınızı alıp götürecek.

3. Bunu düşünmek için zamana ihtiyacım var."
    Büyük kararlar iyi bir uykudan sonra alınmalıdır. Atlamadan önce bakıyor olma politikanız hakkında söylenecek çok şey var ama arada bir yolun her iki yanına bakmadan karşıdan karşıya geçmek iyi gelmez mi? Kimi zaman içgüdülerinizi dinlemelisiniz, bunun anlamı büyük riskler almak olsa bile. Aşk ve tehlike el ele yürürler.

4. "Tanr bunu bana hediye olarak yolladı."
    Ya ilahi güçlere fazla inanıyorsunuz ya da birisiyle çıkmanın dini bir deneyim olduğunu düşünüyorsunuz.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çok Kısa Bir Test

tesekkürler canım

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çok Kısa Bir Test

rica ederim canım sağol:)

Çok Kısa Bir Test konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok hoş bir test...(herkesin bakması lazım)

çok hoş bir test...(herkesin bakması lazım)

hoş testler şaşırtan testler şaşırtıcı en şaşırtıcı TEST: Asagidaki testi deneyin ve lutfen hile yapip en sonuna bakmayin ! >>Bazi yanitlarin yorumu sizi gercekten sasirtacak. Akil bir parasut >>gibidir, >>acik oldugunda daha iyi calisir. >>Keyifli bir test bu, ancak talimatlara tumuyle uymalisiniz. >>***Teste baslamadan once bir dilek tutun*** >>UYARIIII...
  2. Ilginç bir test...

Ilginç bir test...

Asagidaki testi yapin. Sadece verilen yönergeleri mümkün oldugunca çabuk yapin ama bir önceki islemi yapmadan sonraki sorulari okumaya devam etmeyin. Yanitlari yazmaniza gerek yok, akildan hesaplayin. Sonuca sasiracaksiniz... Bitinceye kadar asagiya sarmayi sürdürün. Hesaplamalarin sonucunu aklinizda tutmaya calismayin ve bir sonraki hesaplamaya geçin. > >> > >> >...
  3. Çok değişik bir test(şaşıracaksınız!!!)

Çok değişik bir test(şaşıracaksınız!!!)

değişik testler degisik testler degişik değişik test en Merhaba meleklerim şimdi size sunacağım terst o kadar ilginç ki inanın ben sonuca çok şaşırdım çünkü ciddi ciddi çok gerçeçkçi bir sonuç çıktı.Ben de sizlerle paylaşmayı düşündüm ki bu güzel testi çözüp siz de kişiliğinizle ilgili bir takım gerçeklere ulaşabilesiniz diye :) * * * * * * Bu testi cevaplayarak, hangi ünlü kişiyi...
  4. ufak bir test

ufak bir test

Nehir yada dere kıyısında bir evde yaşadığınızı hayal edin. Aşağıdaki seçeneklerden hangisi evinizin konumunu tanımlar. 1-Nehrin ortasında küçük bir adadaki ev 2-Üzerinde dar bir köprü bulunan ve coşkuyla akan nehrin kıyısındaki ev 3-Bahçenin köşesinden köpürerek akan bir dere geçiyor 4-Çağlayarak akan iki nehrin kesiştiği araziye kurulmuş bir ev Nehirler uzun mesafeler arası ulaşımı...
  5. benim saçlarım kısa ve bir ay içinde çok acil bir şekilde uzaması gerekiyor

benim saçlarım kısa ve bir ay içinde çok acil bir şekilde uzaması gerekiyor

benim saçlarım kısa ve bir ay içinde çok acil bir şekilde uzaması gerekiyor bana yardım edermisiniz ? Lütfen bana en kısa sürede bilen birileri saçlarımı nasıl uzatabileceğimi anlatabilir mi lütfen bitkisel ve kullanılmış bişey yazarsanız sevinecem..

Sayfayı Paylaş