gebe

Çok Kolay Ev Yapımı Yaş Pasta Tarifleri Burada Melekler

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. yeşim..

yeşim.. Forum Okuru

Görüntü çok hoş ellerinize sağlık hemen deneyeceğim :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Ekim 2016
  2. Asabi

Asabi Forum Okuru

Güzel görünüyorlar

3. ROVIGO

ROVIGO Forum Okuru

Ya dün denedim yeni evliyim eşim öyle beğendi ki bana bundan haftada bir yap dedi teşekkür ediyorum ya vallahi ev hanımı mı oldum nee :D:D:D:D

4. 456846

456846 Forum Okuru

Süper görünüyor bende yapacağım acayip azametli görünüyor tabi azametli kelimesi buraya uydumu bilmiyorum ama uysa da uymasada artık teşekkürler :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Aralık 2016
  5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.016
    Ödül Puanları:
    113
  6. ensar bilgiç

ensar bilgiç Forum Okuru

çokkkkkkkkkkkkkoooooooooooooook güzel ama çok zahmetli

7. Brk90

Brk90 Forum Okuru

Benim favorim bu. Daha pratigi olamaz :)

8. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Marketlerde satılan pasta tabanı ile en kolay yaş pastayı yapıyorum. Pasta yapmayı bilmeyen yada pasta yapmaya zamanı olmayan arkadaşlara tavsiye ediyorum. İstediğiniz gibi süsleyip servis edebilirsiniz. 5 dakikanızı almıyor pasta tabanı ile yaş pasta yapmak.

Çok Kolay Ev Yapımı Yaş Pasta Tarifleri Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manikürünüzü evde yapın! çok kolay

Manikürünüzü evde yapın! çok kolay

Tırnaklarınızın uzun olmasını da, kısa olmasını da tercih etseniz; küçük bilgiler ile evde yapacağınız bakımla her halinde de güzel gözükebilir Kadınların güzelliklerini tamamlayan bir başka nokta da bakımlı eller. Ellerinizin her zaman “yeni manikür yapılmış gibi” görünmesi de size kalmış! İşte püf noktalar… 1. Ellerinizi yıkayın ve kurulayın. 2. Çift taraflı bir zımpara törpü kullanarak,...
  2. Kolay Yaş Pasta Tarifleri

Kolay Yaş Pasta Tarifleri

Kolay Yaş Pasta Tarifleri lazım bana hem lezzetli hemde kolay olursa çok sevinirim biraz acemiyimde:)
  3. Ayvalı Yaş Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Ayvalı Yaş Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Ayvalı Yaş Pasta Nasıl Yapılır Ev Yapımı Ayvalı Yaş Pasta Tarifi Daha öncede evde yaş pasta tarifi edinmek isteyen Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bir çok yaş pasta tarifi sunmuştuk. Şimdi de ev yapımı yaş pasta tarifleri arasına bir yenisini daha katacağınız ayvalı yaş pasta tarifi sunuyoruz kızlar:) Ayva mevsiminde yapabileceğiniz farklı br yaşpasta tarifi. Malzemeler:...
  4. Ev Yapımı Torpil Pasta Tarifi siz meleklere özel

Ev Yapımı Torpil Pasta Tarifi siz meleklere özel

Evde Torpil Pasta Yapımı Torpil Pasta Nasıl Yapılır Evet Sevgili Melek'ler yine değişik ve lezzetli bir pasta tarifi ile daha karşınızdayız diyor ve lafı daha fazla uzatmadan sizlere torpilli mi torpilli mi bir pasta tarifi veriyoruz:) İşte size evde torpil pasta tarifi Melek'lerim; Torpil Pasta İçin Malzemeler: Yağlı kağıt 10 tane dondurma külahı 6-7 yaprak milföy hamuru...
  5. Ev yapımı mayonez tarifimiz burada!!

Ev yapımı mayonez tarifimiz burada!!

Meleklerim vazgeçemediğim tatlardan biri olan mayonezi kalorisinden dolayı az tüketmeye çalışırken bir de hazır olanların sağlığımızı ne kadar bozduğunu öğrenince evde kendim yapayımda sağlığımı bozmayayım diye düşündüm. Hatta yarın mayonezli tavuk salatası yapasım geldi :D:D İşte evim için seçtiğim tarif meleklerim; § Kavanozve blendırın ağzı dahil tüm malzemelerin buzdolabında 1 saat...

Sayfayı Paylaş