gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

evet arkadaslar sızınle bır sey paylasmak ıstıyorum artık ben yapamıyorum esımle olmuyor yapamıyoruım artık asılamıyacak sorunlarım var tedavısı yok bunun elımden gelenı yapıyorum eskısı gıbı olabılmek ıcın olmuyor ne de o bana yardımcı oluyo artık ayrılmaya karar verdım tek cozum bu olucak her halde cunku ben cok yoruldum onun laflarından sorumsuzlugundan bagırıp cagırmasından benım bır oglum var ve allahıma sukurler olsun kı var 3 yıllık evlıyım sonunda yapamıycagımı anladım olmuyo yanı barısıyoruz yıne aynı nednse bunu buraya yazmak ıstedım lutfen bana yardımcı olun caresızım artık yanlızım...

AYŞEDEN bunu beğendi.
  2. çikolatam

çikolatam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canım aşılmıcak hiçbir sorun yoktur biraz onu anlamayı dene oturup konuş bak 1 bebeginiz var onun için biraz daha dene belki ilerde herşey yoluna girer hemen pes etme daha çok yolun başındasın son bi kez çocugun için dene canım onu anlamaya çalış kendinid üzme :)

yakışıklım bunu beğendi.
  3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

canım sen aşmak istiyomusun ona karar ver bence.yani seviyomusun bu adamı.hayatında olmasa ne hissederdin napardın bunları düşünüyomusun? hazırmısın bu ayrılığa? eğer değilsen sadece sabır ve çaba gerek biliyosun.kolay değil evlilik hele yürütmek hiç değil.ama önemli olan yürütmek için çaba harcamak zaten.bu yüzden evlenmiyomu insanlar.iyiyidfe kötüyüde sevdiği insanla yaşamak için değilmi tüm bu çabalar.neden kavuştuktan sonra ayrılmak olsun bu kavuşmanın sonu.bence iyi düşün canım.

yakışıklım bunu beğendi.
  4. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Esini seviyorsan sabret...Erkek iste ne yaparsan yap altdanda alsan üstden de alsan ayni, cogumuzda aynisi var yalniz degilsin bu sorunla...dayak,alkohoö,baska kadinlar yoksa ...sabret tam aksine hosuna gitmesede sen esine iyi ol,en azindan acele etme ayrilma konusunda..
    Allah yardim etsin evinizde huzur olsun ins.

yakışıklım bunu beğendi.
  5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

kım ısterkı ayrılsın esınden hemde onu cok sevıyorum ama artık ona caba harcamakltan yoruldum ona ılıskımızı duzeltmek ıcın harcadıgım zamana bazen uzuluyorum cunku degmıyo ama esımı cok sevıyorum o da benı sevıyo bılıyorum ama artık bız monotonlasmısız yanı aramızda canım cıcım ılgı sevgı kalmamıs saygı bıle kalmamıs yanı bı oleyız bı bolezaten gonlumu aldıda yıne aynı yanı degısen bısey yok
    - - - Updated - - -

amın bjk amın ınş artık bırbırımıze karsı daha anlayıslı daha saygılı oluruz ınş

6. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

daha yeni 3 yıllık evliymişsin bence düzelir zamanla.aşılmıcak sorun yok tatlım.mutluluklar dilerim.inşallah en yakın zamanda yoluna girer herşey.

7. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

ah bıtanem mvım okudum sok oldum ben calısyorm fırsat bulamıorm nete .sakın öle dusunme gecıcedr duzelmtmeye calısın esınle otur dertles sorunsuz evlılık olmaz kayın vaıdenle oturyosndr dıe oluyor esıne acıkla ızah et ama hep dertlesın konusun

8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

olmuyokı halecım yaa ıste bızdekı ne buyuk sorun ıletısımsızlık bır bırımızle konusamıyoruz benı anlamıyo hep her dedıgıme bosver doyı yanı benı takmıyo valla artık sıkıcılastı yaa hale

9. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

amın mınıgım ınş artık kendını toplar duzelır bıraz sorumlulugumuzu tasır artk yoksa gec kalıcak

10. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

ne olursa olsun sabırsız olma elbet düzelir önemli olan ne zaman düzeldiği değil düzelmiş olması.bazıları var hiç düzelemiyo.

11. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    bence de acele etme mavi'm. bazen bazı şeyler ters gidebilir geçicidir sen sabırlı olmaya çalış, vazgeçme. seviyorum diyosun hem bak. bi yolu vardır mutlaka düzelir ama sen vazgeçmemelisin. en başta annesin, oğlun için bir şans daha ver ama 'bu sefer düzelecek' diye düşünerek ver bu şansı:d040: sabrın sonu selamettir canımm:kiss:

12. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

tskr arkadaslar susmak cok kolay degıl sabır lazım o sabrı gostermeye calısıcam umarım ınş esımde duzelır artık eskı esım olur

yakışıklım bunu beğendi.
  13. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    olur canım belki onun da işyerinde bi sorun vardır ondan böyledir. sabretmek gerçekten büyük sabır ve fedakarlık istiyor ama sen eşimi seviyorum diyorsun ve bi oğlun var. çok iyi düşün bence canım inşallah her şey yoluna girer:)

14. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ınş tna ınş oledır canım allah yardımcınız olsun saolun arkadaslar

15. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    mavicim cnm benim cocuğun var ve daha küçük ve oğlan cocğu baba profili onun için şuan cok önemli ama bi taraftanda sen yıpranıyorsun şöyle yap bağırıp cağırıyo diyorsun ya sen sus kavga daha da büyümesin ama yani destek alın mesela bu da iyi fikir yani etkili olacağını düşünüyorum cnm inşş mutlu yuvan geri döner kuzumm

yakışıklım bunu beğendi.
Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu GÜn Çok Mutsuzum

Bu GÜn Çok Mutsuzum

bugün çok mutsuzum Merhaba kızlar bugün çok mutsuzum üzgünüm nedeni ise ben Bursa'da yaşıyorum ailem hatta tüm akrabalarım İzmir'de yaşıyor uzun süredir ailem yanımda bugün gittiler ve ben yine yalnız kaldım.Bencilce mi davranıyorum acaba diye soruyorum kendime çünkü herkesin bir hayatı yaşam tarzı var ama ben yinede çok üzgünüm tek başıma kala kaldım.Arkadaş edin dediğinizi duyar gibiyim evet...
  2. Ne Alacağımı Bilemiyorum =(

Ne Alacağımı Bilemiyorum =(

Bu sitedeki bazı konulara baktım ve sizin bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm...Siteniz çok güzel ve sizde bir aile gibisiniz umarım bende bu ailenin bir parçası olabilirim =) Yardım istemem gereken konu ise erkek arkadaşıma ne hediye alacağm...Sanırım biraz komik gibi ama gerçekten 1,5 aydan beri beri bulamıyorum... Gerçekten çok kararsızım...:S Lütfen bana yardım edin Sizin bana...
  3. Onu seviyorum ve ne yapacağımı bilemiyorum :/

Onu seviyorum ve ne yapacağımı bilemiyorum :/

arkadaslar sınfmzda bi çocuk var ve herkesn ilgisni üstne cekeblcek kadr tatlı bnce.. bu bnm şahsi fikrm aslnda bilemiyrm. onunla knsrken diğer arkdslarmla knustğmda oldğu gbi rahat knusamyrm . ve snki onu svdğmi anlıyo hssine kapılıyorm. yüzüne bakarken kekeleyerek konusuyorm. bazen sasırıyorm. ona cevap veremiyorm. bana seslendiğnde dahi cevap veremiyo gbi oluyorm. sanki herkes onu sevdğimi...
  4. ne yapmalıyım  bilemiyorum

ne yapmalıyım bilemiyorum

Ben 12 yaşıma iki ay sonra girecegim.cildim soğuktan dolayı sanırım kuru.arko klasik yağlı krem iyingeliyor ama ben siyah noktalar ve yağlardan kurtulmak istiyorum şimdiden ileride kusursuz bir cilt sahibi olmak için adım atmak istiyorum lütfen yardım edin
  5. çok mutsuzum

çok mutsuzum

merhaba, ben sevgilimden ayrıldım çok bunalıyorum küs olduğumuz bir gün eski kız arkadaşı ve başka iki kızla daha yazışırken yakaladım kızdım bana takip ettiğini biliyordum sen beni niye takip ediyorsun diye kızdı haklıyken suçlu yaptı ben gönlümü almasını beklerken o başkalarıyla ilgileniyordu ayrıldım tek bir mesaj bile atmadı o kadar rahat umursamaz ki bu rahat tavırlarına dayanamıyorum ve...

Sayfayı Paylaş