gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

çok şık pembe telefonluk

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Telefonluk modelleri Pembe telefonluk örneği
    Farklı renkleri ve tasarımları kullanmayı seviyorsanız bu pembe telefonluk modeli güllü dolap kulpları ile canlı rengi ile farklılık ve hoş bir görünüm kazandırıyor. Antre dekorasyonunuza şık bir hava katacağı kesin.

çok şık pembe telefonluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu pembe telefonluk çok hoş

Bu pembe telefonluk çok hoş

Telefonluk modeli Aynalı telefon modeli Annem girişime bir telefonluk almış. Üstünede ayna modeli asacaktım ama portamntonun aynası var diye asmadım. Ama bu aynalı telefonluğu görünce çok beğendim. Siizce de çok hoş değil mi?
  2. Pembe karavan çok şirin

Pembe karavan çok şirin

Karavan modelleri Karavan dekorasyonu Daha önce hiç karavanda kalmadım ama karavanla gece gece tatil yapmak güzel bir duygu olsa gerek. Karavan alamayız belki ama belki kiralayabiliriz. çok tatlı karavan dekoru yapılmış bir karavan bulursak belkide satın alırız:) Bu pembe karavan dekorasyonunu da çok beğendim meleklerim.
  3. Pembe siyah çok şık yatak odası dekorasyonu

Pembe siyah çok şık yatak odası dekorasyonu

Pembe siyah yatak odası dekorasyonu Şık yatak odası Sarı siyah dekorasyon kadar pembe siyah dekorasyon da oldukça bir mekan yaratmaya katkı sağlıyor. Bu pembe siyah yatak odası dekorasyonu da oldukça şık
  4. Şık telefonluklar şık antreler

Şık telefonluklar şık antreler

Antre dekorasyon örneği Şık telefonluk modeli Antre dekorasyonunuz için telefonluk modeli arıyorsanız ve gümüş rengini seviyorsanız bu dekrasyonda kullanılan şık telefonluğu inceşeyebilirsiniz. Gümüş renginin zerafeti bu örnekte antreye de yansımış. Sizce çok bir görüntü olmamış mı meleklerim?

Sayfayı Paylaş