gebe
  1. slma

slma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok utanmıştım :)

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında slma tarafından paylaşıldı.

saha liseye yeni başlamıştım ilk başlarda klasik ayakkabı mecbrydi kantin okdar kalabalktı ki yer bulmak çok zordu bn arkadaşlarımla birlikte yemeğimi almış yer bakarken birileri kalkmtı kantinin yerleride fayanstı çok kaygan .d tam koştum yer kapmak için otrydm bi arkıj altımdan bi çkti sandalleyi bn ayakkları tavana diktm resmn herkez bana bakıo tam karşıdada erkkler otruodu hepsi birden bi gülmeye başladılar tenefs boynca otrdgm yerden kalkamadm. aynısını arkıma yapmayı düşndm fakat onu yaparsam üzülücğmi dşndm oyzden yapmadım çok utanmıştım ama o gn ...:D:D

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Herkezin bir dusme anisi var sanirim,ben Ankara nin karli havalarina bayilirdim ve hic dusmedim diye ovundugum bir gun,pes pese dusen insanlar kervanina katildim,okul cikisi kizilay a dogru giderken ben bir tarafa kitaplar bir tarafa gittik,yardim ettilerde kalktim ama utanmadim, neden mi,cunku o sene cok kotu buz olmustu ve dusen sayisi coktu,bana yardim edenlerde elbet dusmustur dedim.Ayrica tv de de dusen insanlar vardi haberlerde,iyiki ben onlarin arasinda haberlerde yoktum.

3. slma

slma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    .d.d.d.d oda güzell senn utanmammn normall bnce dşn sayısı fazla olduğu için cnm xD

4. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o an yüzündeki utangaclıgı dahmin edebiliyorum yerinde olmak istemezdim... :D

5. toto

toto Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de lisede koşarken hızımı alamayıp merdivenlerden bi basamak iki basamak 3 basamak çaktırmamaya calısıorum derken duvara tosladım..arkadaslar gülerken ve ben hala şok halinde yerdeyken almanya hocam gelip azarladı bi de ne işin var senin orda die :)

6. sahra61

sahra61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçma ama gerçek :)

genel olarak hatırladığım, okul yıllarıma ait..erkek öğretmenlerimize aşık oluyoduk..platonik. :D Sonra da evlenin ce nefret edioduk.. onlardan ( tavşan dağa küsmüş,dağın haberi olmamış misali ):piha:

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bnde çok fena düşmüştüm hiç unutamıyorum çok köötü bi durumdu o zamanla ama sonra komik bi anı oluyo sadece

8. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim geçmiş olsun :) zor bi durum :)...

9. sevgi55

sevgi55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet boyle durumlarda cok utaniyoruz ama hemen hemen herkezin boyle bir anisi vardir...

10. :) BEn Normalde Arklar olsa düşssen filan utanmam Ama eski sevgilimin Önünde bisikletten Düşmüştüm bide Kavga ettm Arklar vardı yanımda kaldırcak kimsede yok rezil olmuştum rezill :D

11. sluntse

sluntse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu altından sandalye çekme durumunu kuzenime yapmıştım okulda:). o da ayaklarını hazada bulmuştu bir an sonra kuyruk kemiğini incitti 1 hafta zor yürü o zaman üzülmüştüm

12. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
  13. zübeyde eylül

zübeyde eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yha bende tüm okulun önünde merdiwenlerden aşağı popomun üstünde inmiştim lise 2.sınıftaydım lise sona geldiğimde bile hala beni gösterip aaa bu oo oturarak merdiwen inen kız diilmi die birbirlerine gösteriyorlardı ne iğrençç bi durummdu anlatamam yaşamak lazımmmm :D

14. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ay kötü bi durum :D
    yaşadım biliyorum :D
    hem de baloda. :D tam oturcakken altımdan sandalyeyi bi çektiler,boğuyodum hepsini :D

15. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok kötü bi durum ya hiçç sevmem öyle şakaları

çok utanmıştım :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok çok çok çokkkk oyunu

çok çok çok çokkkk oyunu

çokçokçok komik oyunlar çokkkk komik oyunlar çokçokçok güzel çokkkk güzel çokçokkomikoyunlar bu oyunumuzda çok ile başlıyor ve nokta nokta.....mesela çok güzelim çok çılgınım çok duygusalım gibi...:Dancing_furious:
  2. çok sirinler hemde çok

çok sirinler hemde çok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çok yeniyim çok....

çok yeniyim çok....

çok yeni üyeyim bende, az önce üyelik işlemlerimi tamamladım keyifli forumlar olacağını umuyorum arkadaşlar...:melek:
  4. çok çok çok korkuyorumm :(

çok çok çok korkuyorumm :(

merhaba, sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, onunda benimde üzerimde pantalon ve iç çamaşırlarımız vardı. rahimime çok çok yakın, üç defa pantalonuna boşaldı. acaba hamile olabilir miyim çok korkuyorum. bu konularda hiç bilgim yok

Sayfayı Paylaş