gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Collezzione 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu İle Bizlerle

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

collezzione ltb 2010 kış sezonu ltb 2010 kış 2011 sezonu

Collezzione bu sonbaharı kasıp kavuracak ürünleriyle gelmiş yine. Çok sevdiğim bir marka kızlar. Çünkü ürünleri çok rahat kombinlenen tarzdan. Günlük hayatta birbirine çok rahat uydurabilirsiniz bu kıyafetleri.
    Sevdiğim bir noktası da kış olmasına rağmen renklerin cıvıl cıvıl olması. Kışın kapalı ve boğucu havasından sıkılan meleklerim için harika olacak :) Collezzione de diğer ürünler gibi sonbahar kış koleksiyonunu örgülerle süslemiş. Özellikle örgü ponponlu berelerine bayıldım :D

:laugh: Hemen gidip almam lazım bunları.. Beğenenler paylaşırsa sevinirim.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Geçenlerde collezione mağazasına gittim acaip indirim vardı özellikle evde giyebileceğim birbirinden rahat ve inanılmaz ucuz kıyafetler aldım.Aslında en güzeli markaların sezon sonu indirimlerini beklemek böyle çok daha akıllıca ve karlı oluyor.

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bence de en mantıklısı markaların sezon sonu indirimini beklemek. İnsanlar genellikle 'kilo alırsam bu kıyafetler olmaz' derdine düşüyorlar ve çoğu kişi o yüzden sezon sonu indiriminden yararlanamıyor :) Pek kilo almayan insanlar daha doğrusu kilo çizelgesinde iniş çıkışlar olmayan insanlar sezon sonu indirimlerinden yararlanmalı bence :D
    Bu arada ben sürekli Collezzione mağazasına gidiyorum. Gerçekten harika kıyafetler oluyor. Günlük hayatta giyebileceğimiz. :)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Takip etmek lazım öyle markalar varki hakkaten sezon sonu indirimlerinde inanılmaz komik rakamlar oluyor geçen kotondan biraz alışveriş yaptım arayıp tararsan indirimli olan ürünlerin içinden çok güzel parçaları bulabiliyorsun şansıma benimde hem çok uygun hemde çok güzel parçalar düştü:)

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Tiffany ve Lc de de sezon sonu çok güzel indirimler oluyo özellikle boynerden bakarsan :)Ben bayılıyorum bu ikisinin tarzına :)

6. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Lc'ye ben de bakıyorum hep :D Diğer fiyatlara göre komik rakamlara düşüyor gerçekten :)

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hosuma gittiler valla iyiymis :D

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hoş gözüküyorlar ama ben sezon sonu bekliyorum indirimde oluyorlar hepsini alıyorum hehee :D :D

Collezzione 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu İle Bizlerle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi jeans 2010/2011 sonbahar kış koleksiyonu

Mavi jeans 2010/2011 sonbahar kış koleksiyonu

mavi jeans 2010 2011 mavi jeans 2010 sonbahar kış 2011 kış koleksiyonu koleksiyonu Jeans markalarının vazgeçilmezlerinden biri olan Mavi jeans 2010/2011 sonbahar kış modasına bomba gibi modellerini bir defileyle tanıtarak giriş yaptı.Yazın sıcağında kavrulduğumuz şu günlerde içinizi biraz serinletmek adına bu sonbahar kış modası defilesine şimdi sizleri götürüyorum.)
  2. Topshop 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Topshop 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

batik 2010 2011 batik 2011 2010 kış koleksiyonu kış koleksiyonu Topshop, 2010-2011 Sonbahar kış koleksiyonunda kumaş kısa ceketler dikkat çekiyor. Geçen seneki koleksiyonunda deriye çok ağırlık vermişlerdi, bu yıl o kadar vermediklerini görüyorum meleklerim :) Ayakkabılarda kışa uydun uzun topuklular tercih edilmiş. Şimdi size bu koleksiyondan seçtiğim modellerle baş başa bırakıyorum....
  3. Mavi Jeans 2010-2011 sonbahar-kış koleksiyonu

Mavi Jeans 2010-2011 sonbahar-kış koleksiyonu

mavi jeans kış sezonu mavi jeans 2010 kış koleksiyonu Ünlü markaların vazgeçilmezi mavi jeans ürünlerini tanıtmaya başladı.2011-2011 sonbahar-kış ürünlerini tanıtan bu koleksiyonu sizlerle paylaşıyorum meleklerim.
  4. Adil Işık 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Adil Işık 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Adil Işık Türkiye’de bayanların ilk uğrak yerleri arasında olmayı başarmış bir marka.90 yılların izlerini taşımak isteyenler için oldukça hoş bir koleksiyon hazırlamış.Üstelik bu yılların izlerini taşımak için aksesuarlarınızında önemi büyük.:tik:
  5. Adil ışık 2010 2011 Sonbahar Kış koleksiyonu

Adil ışık 2010 2011 Sonbahar Kış koleksiyonu

.Modern klasik arasında ki çizgiyi yakalamak isteyenler için oldukça fazla alternatifler sunuyor. Adil Işık 2010 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonunda etek ve pantolon tkaımlar ile nostaljik hava yakalanmış..Etekler, dizlere uzanan ince montlar, deri yelekler gibi birçok model 2011 Adil Işık koleksiyonunu tamamlayan şıklıkta Hepsi birbirinden şık mod. umarım beğenirsiniz :tik:.

Sayfayı Paylaş