gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Converse ayakkabı temizliği

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

converse temizliği beyaz ayakkabı nasıl temizlenir beyaz converse nasıl temizlenir temizleme Arkadaslar converse ile ilgili size söyleceğim sunlar : Eger beyaz converseniz varsa bu conversi sabunla(bildiginiz el sabunu)ile kullanmadıgınız bir dis fırcasını ve bir bezi ıslatın dis fırcasını sabuna sürün ve conversinizi dis fırcasıyla temizleyin
    sonrada ıslattıgınız bezle sabunu uzerinden silerek alın...bu kadar basitt(denenmiştir)... :)

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ya güzel fikir Allah'ım beyaz kulanmak bir işkence derdim hemen kirleniyo ya ben direk yıkardım hatta isim vermeyeyim annemin makinede kullandığı leke çıkarıcıyı bile döktüm üstüne :hhh: tesekkürler cnm

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :) beyaz ayakkabıyaa bayılırrrım.. kendime buaralar nike almayı dusunuyorum ama indirim bekliyorum... mağazanın yapacagı yuzde eli indirim ardındanda ayın sonu indiriminide ekleyip çok ucuza kaliteli bişey almak istiyorum.. hayırlısı bakalım.... eger alacagım beyazz olursa bunu o ayakkabımdada denemek istiyorum elimden geldiğincede burda yazarım sonuclarını....

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler pelin..Kızımın ayakkabısında denedim hemen ve güzel sonuç aldım.Teşekkürler..

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kirlendiği zaman çamaşır makinesine atıyorum ama senin dediğin yöntem daha pratik deniycem Teşekkürler

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hakkaten güzel yöntem bende ayakkabım kirlenir kirlenmez deniycem :)

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

teşekkürler çok yararlı oldu :)

8. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ayyy walla cidden çok teşekkürler cnm ya kızımın converslerini bu yöntemle temizlerim artıkın :D

9. semaaaaa

semaaaaa Forum Okuru

ÇoooooooooooooooooooKKKKKKK saĞOLLLLLL Şİmdi DENeyEceĞİm..............

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hımm denicem çok saol pelin makineye atmayı planlıyodum :D

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkdaşlar makineye atmayın çünkü ayakkabınızın ömrü kısalıyor ben attım normalde ilk conversimi 2 sene giymişyim bu yeni aldığımı 6 ay giydim bok oldu :((( yeni alıcam off hep beyaz alıyorum siyah veya diğer renkleri sevmiyorum büyüzden hep kirlenioo sonra makinaya atıyorum ömrü kısalıyor ://

12. formulaf1

formulaf1 Forum Okuru

Converse ayakkabı temizliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Emo Ayakkabı Converse Modelleri

2009 Emo Ayakkabı Converse Modelleri

emo ayakkabı emo ayakkabı modelleri ayakkabıları ayakkabılar ayakkabısı
  2. 2009 Converse Ayakkabı Modelleri

2009 Converse Ayakkabı Modelleri

converse ayakkabı modelleri converse modelleri pullu benten ayakkabı benten ayakkabıları Converse bu yılda gençlerin gözdesi.. Benim de en çok converse ayakkabılarım var.. Size en beğendiğim modellerden getirdim. Her zevke göre converse mevcuttur öeleklerim :D birkaç tanesinden almayı düşünüyorum :D
  3. Converse ayakkabı çanta modelleri

Converse ayakkabı çanta modelleri

converse ayakkabı şeklinde çanta converse şeklinde çanta converse ayakkabı çanta modelleri, 2011, trendleri, modası, çeşitleri ve dahası burada arkadaşlar. Zamane gençlerinin tutkusu halini alan Converse, 2011 yılınada bu yeni tasarım ayakkabı ve çantaları ile damgasını vuracağa benziyor Melek'ler.
  4. Bu Yılın Converse Ayakkabı Modelleri 2012 Örnekleri

Bu Yılın Converse Ayakkabı Modelleri 2012 Örnekleri

2012 converse modelleri converse modelleri 2012 Özellikle gençlerin tutku derecesinde bağlı oldukları spor ayakkabı markalarından Converse hiç değiştirmediği çizgisinde değişik renk ve desenlerde 2012 converse modelleri ile işte karşınızda melekler :)

Sayfayı Paylaş