gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Converseli Jean YENİ!!!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Ben bir converse tutkunu olarak yeni tasarıma bayıldım:)Ama bir sorun var conversemizi çıkarmak istersek nasıl olacak acaba???Jeanımızıda mı çıkarcaz:D:D:D Neyse artık onunda bir hilesi vardır:D
    Sebastian Errazuriz isimli tasarımcının ortaya çıkardığı bu güzel çalışma Konvers (Converse) ayakkabıya çarpıcı bir değişim sağlamış.

Psikolojik altyapısı tam olarak anlaşılamasa da giyenlerin kendini daha havalı hissettiği konvers ayakkabılar dünyanın tüm ülkelerinde modeli değişmediği halde popülerliğini koruyan sayılı üründen biri.

Plastik alt tabanın üzerine kot kumaşı benzeri yapısıyla üretilen konvers ayakkabılara farklı bir bakış açısı.
    Ayakkabıdan çok, alt tabanı konvers olan bez bir çizmeyi andıran bu ilginç giysi-ayakkabı şimdilik sadece bir fikir.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    vaaay çok yaratıcı olmuş

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    süpper olmuş hahaha

4. Gizem atras

Gizem atras Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok orjinal olmuş.Fakat conversle pantolon birleşik olduğu için pantolonun paçası bol olmuş.Ben dar paça giyiyorum :S

Converseli Jean YENİ!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jean Piaget

Jean Piaget

İnsanın öğrenme sürecinin ve çocuklara özgü, sevimli ancak mantığa aykırıymış gibi görünen kavramların ardındaki giz perdesini araladı. Felsefe ve ruhbilimin öncülerinden sayılan İsviçreli bilim damı. Jean Piaget, meslek yaşamının büyük bir bölümünü çocukları dinleyip, gözleyerek ve dünyanın her köşesinden bilim adamlarının aynı konuda hazırladıkları raporları inceleyerek geçirdi. Piaget...
  2. jean kombinleri

jean kombinleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gelinlikte Yeni Trend Jean gelinlikler

Gelinlikte Yeni Trend Jean gelinlikler

Jean gelinlik olurmu demeyin oluyormuş...
  4. Jeanler geldi!!

Jeanler geldi!!

Jean bizim vede erkek kısmısının kesinlikle vazgeçemediği birşey rahatlık ve doğallık için günlük hayatta,evde,işte sıkça kullanıyoruz sizler için bikaç model paylaşmak istiyorum melişlerim bakalım beğenecekmisiniz?
  5. Yeni Trend Bayan Jean Pantolon Modelleri

Yeni Trend Bayan Jean Pantolon Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş