gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Coşkun Sabah - Hatıram Olsun

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İnan siir gözlüm Inan gönül sözlüm Sensiz bir dunyayi yasamam yasamam yasayamam

Elin ellerimde
    Gözün gözlerimde
    Bilki yüregimde sicacik sicacik bir sevgin var

Sende hatiralar var
    Sende mutluluklar var
    Sana sitem ettiysem
    Sitem sevgiden dogar

Ben sende yasadim
    Seninle tattim böyle bir aski
    Al hatiram olsun armagan olsun sana bu sarki
    Cal benim icin cal bu ask icin cal bizim bu sarki

Coşkun Sabah - Hatıram Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Okyanus

Coşkun Sabah - Okyanus

coşkun sabah resmi web sitesi İlkbahara bekle beni demiştin Hiç mi orda kış baharı bulmuyor? Düşlerin mi yoksa sen mi değiştin? Ayrılıktan aşka sıra gelmiyor Okyanus mu iki şehrin arası? Kaç saatlik yol ki şunun şurası? O verdiğin ümitlerin süresi Her nedense bitmek nedir bilmiyor Gün kavuştu, ikindiye vakit dar Bir öpüşten, dokunuştan ne çıkar? Güzelliğin aşkın kadar aşikâr; Mazeretin bu...
  2. Coşkun Sabah - Kırık Ud

Coşkun Sabah - Kırık Ud

Batık bir gemiyim aşk limanında Kader bu deyipte avutma beni Hasret kapımızı çaldı sonunda Kadere kahredip söyletme beni Kırık bir ut gibi inletme beni Ayrılık çıktı bak sevda falında Ümit çiçeklerim soldu dalında Artık başkası var senin kolunda Kadere kahredip söyletme beni Kırık bir ut gibi inletme beni Çaresiz bıraktın umutlarımı Sabahsız bıraktın yarınlarımı Göz yaşı doldurdun...
  3. Coşkun Sabah - Kadehimde Zehir Olsa

Coşkun Sabah - Kadehimde Zehir Olsa

Kadehinde zehir olsa Ben içerim bana getir Dudakların mühür olsa Ben açarım bana getir Ağladığın geceleri Kalbindeki acıları Çekinmeden bana getir Sen tükenme beni bitir Aşk bağının gülü olda Dikenini bana batır Bakma canım yandığına Sorma benim halim nedir Söz : H. Münir Ebcioğlu Müzik : Erol Sayan
  4. Coşkun Sabah - Gururum Mani Oldu

Coşkun Sabah - Gururum Mani Oldu

Günler nasıl geçti Mazi oldu yıllar Saçlar doldu aklar Gözyaşımda sitem var Gururum mani oldu Aşkımı söylemedim İçim hasretle yandı Gitme kal diyemedim Yazık gururum için Kendi kendim ettim Bu hayat oyununda Ben aşkımı kaybettim Bu aşk bitti yazık Çok iyi biliyorum Kader girdabında Mahvolup gidiyorum Söz-Müzik: Yıldırım Gürses
  5. Coşkun Sabah - Aşk Kitabı

Coşkun Sabah - Aşk Kitabı

Ne olur söyleyin sevenler bana Ayrılmak kanunmu aşk kitabında El ele tutuşup gezmeden daha Zulm etmek kanunmu aşk kitabında Ümitlerim kırıldı gitti Hayallerim yıkıldı bitti Bu aşk beni benden etti Sevdim sevdim bak ne hale geldim Her seven sonunda düşüyor derde Bu aş kitabının yazanı nerde Elele tutuşup gezdiğim yerde Terketmek kanunmu aşk kitabında Ümitlerim kırıldı gitti Hayallerim...

Sayfayı Paylaş