gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

cranberries zombie akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

zombie akor Em CMAj "Another head hangs lowly
    GMaj F#m
    Child is slowly taken
    Em CMAj
    And the violence caused such silence
    GMaj F#m
    Who are we mistaken
    Em
    but you see, it's not me
    CMAj
    it's not my family
    GMaj
    in your head, in your head
    F#m
    they are fighting
    Em
    With their tanks, and their bombs,
    CMAj
    and their bombs, and their guns
    GMaj F#m
    In your head, in your head they are cryin'

CHORUS:

Em CMAj
    "In your head, In your head
    GMaj F#m
    Zombie, etc.
    Em CMAj
    What's in your head in your head, in your head
    GMaj F#m
    Zombie, etc."

cranberries zombie akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitar Akorları

Gitar Akorları

sol minör akoru d diyez akoru do diyez minör a c m A / La Major Am / La Minör B / Si Major Bm / Si Minör C / Do Major Cm / Do Minör D / Re Major Dm / Re Minör E / Mi Major Em / Mi Minör F / Fa Major Fm / Fa Minör G / Sol Major Gm / Sol Minör Bb / Si Bemol Major | A# / La Diyez Major Bbm / Si Bemol Minör | A#m / La...
  2. Teoman - Yağmur - AKOR

Teoman - Yağmur - AKOR

teoman yağmur akor sevmek çok zormuş akor Intro : Am E Dm Am E||--0-------0--------0-----|--1------0------0---|| B||--1-------0--------0-----|--3------1------1---|| G||--2-------1--------1-----|--2------2------2---|| D||--2-------2--------2-----|--0------2------2---|| A||--0----------------------|---------0------0---|| X 2...
  3. Nev - Meğer - AKOR

Nev - Meğer - AKOR

meğer akor nev meğer akor Intro: C#m C#m\G# G#sus4 G#7 A A\E Bsus4 B7 C#m C#m\G# G#sus4 G#7 Dün yine yazdım sana A A\E Bsus4 B7 Adresi meçhule bir mektup yolladım aldın mı? C#m C#m\G# G#sus4 G#7 Birkaç yaralı söz bende kalan A A\E Bsus4 B7 C#m C#m\G# G#sus4 G#7 Ne olur bir dinle onların suçu yok C#m C#m\G# G#sus4...
  4. Nev - Mühürlü Kaderim - AKOR

Nev - Mühürlü Kaderim - AKOR

mühürlü kaderim akor nev olmuyor olmuyor ne yapsam nev mühürlü kaderim tab ne yapsam Am E Am E Böyle mi geçer bu rüya çok mu sevdin kederleri Dm Am F E Hangi günahın bedelisin sen mühürlü kaderim Dm Am F E Hep mi cefa gördüğün reva yok mu sende hiç vefa...
  5. Can Bonomo gitar akorları

Can Bonomo gitar akorları

Can Bonomo Şarkıları gitar akorları Can Bonomo Bana Bir Saz Verin gitar akorları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Can Bonomo'nun şarkılarının gitar akorlarını, sizlerle ve gitar çalan misafirlerimizle paylaşıyoruz. İşte size Can Bonomo şarkılarının gitar akorları :) Bana Bir Saz Verin A Bb Haydi! Yalan oldular ama yalanlar söylediler A Bb Ama sen beni sev bi, bak yine...

Sayfayı Paylaş