gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

cranberries zombie akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

zombie akor Em CMAj "Another head hangs lowly
    GMaj F#m
    Child is slowly taken
    Em CMAj
    And the violence caused such silence
    GMaj F#m
    Who are we mistaken
    Em
    but you see, it's not me
    CMAj
    it's not my family
    GMaj
    in your head, in your head
    F#m
    they are fighting
    Em
    With their tanks, and their bombs,
    CMAj
    and their bombs, and their guns
    GMaj F#m
    In your head, in your head they are cryin'

CHORUS:

Em CMAj
    "In your head, In your head
    GMaj F#m
    Zombie, etc.
    Em CMAj
    What's in your head in your head, in your head
    GMaj F#m
    Zombie, etc."

cranberries zombie akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitar Akorları

Gitar Akorları

sol minör akoru d diyez akoru do diyez minör a c m A / La Major Am / La Minör B / Si Major Bm / Si Minör C / Do Major Cm / Do Minör D / Re Major Dm / Re Minör E / Mi Major Em / Mi Minör F / Fa Major Fm / Fa Minör G / Sol Major Gm / Sol Minör Bb / Si Bemol Major | A# / La Diyez Major Bbm / Si Bemol Minör | A#m / La...
  2. Teoman - Zamparanın Ölümü - AKOR

Teoman - Zamparanın Ölümü - AKOR

zamparanın ölümü akor teoman pardon sizi birine benzettim pardon sizi birine benzettim geçmiş yıllardan geçmiş yıllardan yemin ederim azcık içtim bu halim doğuştan Am F E Pardon sizi birine benzettim gecmis yillardan Am F E Yemin ederim azcik ictim bu halim dogustan Am F E...
  3. Nev - Alev Alev - AKOR

Nev - Alev Alev - AKOR

alev alev akor Am C G Umudum icimdeki senden daha büyük Em senin askin yangin yeri F G bense küllerimi coktan savurdurm Am C G her aklima estigide kivilcimlarin ucusurken Em F G senden kalan bu gözden alev olup yanilirmi Am G Alev alev yanarken mumlar gibi erirken Em...
  4. Nev - Bazen - AKOR

Nev - Bazen - AKOR

Am G hatırlıyor musun kim olduğunu Dm F/G hala hissedebiliyor musun Am G ne zamandır farkında mısın yokluğunun Dm F/G arasan bulur musun kaybolduğun yerleri heyyy Am G gündüzün geçtiğini farketmedin bile Dm F/G anılar sinemasında bir bilet almışsın bu gece Am...
  5. Nev - Herşeye Rağmen - AKOR

Nev - Herşeye Rağmen - AKOR

C' = 3 perdeden bareli Dm C Karanlığı senin kadar iyi bilemem ama Bb C' Aydınlığı gördüğümden bazen emin değilim Dm C Sessizliği senin kadar iyi bilemem ama Bb C' Bakışların neler söyler anlar gibiyim Dm C Belki ne söylerim anlamazsın Bb C' Seni çok sevdiğimi hissedersin bilirim Dm...

Sayfayı Paylaş