Cuma Günü Kısmet Duası isteyenler için paylaşıyoruz

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cuma Günü Yapılacak Kısmet Duası

Cuma Günü Kısmet İçin Yapılacak Dua

Daha önce sizlerle http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/184507-en-guzel-cuma-mesajlari.html paylaşmıştık. Şimdi de Cuma günü yapılacak kısmet duası nedir diyen tüm arkadaşlarımız için, bu yazımızda Cuma günü kısmet için yapılacak dua paylaşıyor. Kısmetiniz bol olsun istiyorsanız siz de kısmet açma duası hakkında bilgi edinebilirsiniz Melek'ler.

Cuma günü iki ezan arasında abdest alınarak kısmet ve Rızık için yapılacak dualar şöyledir:
    100 kere "La ilahe illüllahül melikül hakkul mübin"

diyen kimseye rızık ve kısmet kapıları açılır , fakir ve ihtiyaçtan kurtulur.Allah teala onu af ve mağfiret buyurduğundan kabir azabı görmez ve cennete girer.

Bismillahirrahmanirrahim

vel arda medednaha ve elkayna fiha revasiye ve enbetna fiha min külli şeyin mevzun ve cealna leküm fiha meayişe ve men lestüm lehu birazikin
    AMİN

Günde 100 defa okunacak kısmet için faydalı bir dua

Allâhümme yâ Rabbî bicâhî sâhibi'l-vesîleti Seyyidina ve Nebiyyinâ ve Habîbinâ ve gurrete uyûninâ ve nûr-i ebsârinâ Habîbike Muhammedini'l-Mustafâ ve Rasûlike'l-Murtazâ ve Nebiyyike'l-Müctebâ, havvil ahvâlina ilâ ahseni'l hâl. Yâ muhavvile'l-havli ve'l-ahvâl.

Cuma Günü Kısmet Duası isteyenler için paylaşıyoruz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. etkili kısmet açma duası varmı

en etkili kısmet açma duası Merhabalar arkadaşlarım, çok etkili kısmet açma duası varmı ? Bu hususta bana yardımcı olabilecek misiniz ? Teşekkürler.
  2. cuma günü ve duası

Cuma, müminlerin bayramıdır. Cuma günü yapılan ibadetlere iki kat sevap verilir. Bugün işlenen günahlar da iki kat yazılır. Bilhassa Cuma gününü, günahlardan kaçarak ibadetle geçirmeye çalışmalıdır! Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Cuma günü günah işlemeden selametle geçerse, diğer günler de selametle geçer.) [İmam-ı Gazali] (Sevaplar içinde Cuma günü ve gecesinde yapılandan daha...
  3. Cuma günü duası

Nihat Hatipoğlu dün cuma günü duası diye bir dua okuyordu geç saatlerde hayal meyal hatırlıyorum bu duayı bilen benimle paylaşabilir mi lütfen. Bu arada herkese hayırlı cumalar olsun.
  4. Salı Günü duası isteyenler için

Salı Gününün Duası Salı Günü İçin Dua Merhaba Sevgili Melek'ler, Ramazan Ayının başlangıcı olan bu günlerde şimdiden tüm müslüman kardeşlerimize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizlere salı günü için dua paylaşımında bulunuyoruz. Bizden salı günü duası isteyen tüm misafirlerimizi de bu sayfamıza davet ediyoruz. Sayısız hamd, Âlemlerin Rabbi ALLAH'adır. Kudretiyle bütün...
  5. Perşembe Gecesi Duası İsteyenler için

Perşembe Gecesi Yapılacak Dua Perşembe Günü Hangi Dua Okunur Daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/dua-ayetler-hadis/190313-salati-tefriciye-duasini-okumanin-faziletleri.html hakkındam erak edilen bilgileri aktarmıştık. Şimdi de bu yazımızda perşembe duası isteyenler için ve ayrıca perşembe günü hangi dualar okunur diyen tüm arkadaşlarımız için, perşmbe gecesi okunacak dualar...
  6. Bakara Suresi Harut Ve Marut isteyenler için paylaşıyoruz!

Harut Ve Marut Bakara Suresi Harut Ve Marut Ayet Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/tum-islami-bilgiler/219217-ayet-el-kursinin-onemi-ve-fazileti-hakkinda.html bilgiler aktarmıştık. Şimdi de Bakara Suresi Harut ve Marut paylaşımında bulunuyoruz ve ilgili tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz....
  7. Cuma Günü Duası Cuma Günü Okunacak Dualar burada arkadaşlar

Cuma Günü Okunan Dua Cuma Günü Okunacak Dualar En güzel cuma günü kutlama mesajları paylaşımımızdan sonra şimdide cuma günü okunacak dualar paylaşıyor ve bşizden cuma günü duası isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz melek'lerim. Cuma günü sabah namazından önce, Estagfirullahelazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh (57) okuyanın, deniz köpüğü...
  8. Türkçe Hatim Duası isteyenler için burada

Hatim Duası Türkçe Türkçe Hatim Duası Kısa Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Ramazan Ayı boyunca yapılan hatimden sonra okunması gekeren hatim duası paylaşımında bulunuyor ve Yüce Allah tüm dualarımızı kabul eylesin diyoruz. İşte size Türkçe Hatim Duası arkadaşlarım. Hatimden sonra, okunması şart olan belli dua yoktur. Herkes...
  9. En Yenisinden Cuma Günü Mesajları İsteyenler !

Yeni Cuma Günü Mesajları En Yeni Cuma Günü Özel Mesajları Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız arkadaşlarınıza yollayabileceğiniz cuma günü mesajlarının ardından bu sayfamızda da yeni cuma günü mesajları isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için en yeni cuma günü özel mesajları ile karşınızdayız ... Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı,...
  10. Cuma Günü İçin En Güzel Cuma Mesajları 2014

cuma mesajları, cuma günü mesajları, en güzel cuma mesajları Sevgili melekler, mübarek cuma gününüzün hayırlara vesile olmasını diliyor, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel cuma mesajlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Mübarek cuma gününe özel kısa mesajalr hazırladık sizler için..Herkese Hayırlı Cumalar.. Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kısmet açma duası nihat hatipoğlu

,
  2. kısmetin açılması için dua nihat hatipoğlu

,
  3. kısmet açan dua nihat hatipoğlu

,
  4. nihat hatipoğlu kismet açma duasi,
  5. kısmet nasıl açılır nihat hatipoğlu,
  6. nihat hatipoğlu hayırlı kısmet duası,
  7. hayırlı kısmet duası nihat hatipoğlu,